Укр.

Знайомство студентів з технологією «Root cause analysis» від компанії «Softico»

10:58, 22-10-2023

Нещодавно студенти групи СЗД-31 та СЗД-32 в межах практичної підготовки до одержання першого робочого місця  отримали унікальну можливість ознайомитись з технологією «Root cause analysis», представлену  фахівцями компанії «SOFTICO» від компанії-розробкика програмного Bitdefender, відомою компанією в галузі кібербезпеки.

У сучасному швидкоплинному світі розуміння першопричини проблеми має вирішальне значення для її ефективного вирішення. Аналіз першопричин - це систематичний процес, який допомагає виявити основні причини проблем і дає уявлення про те, як запобігти їх повторенню.

«Root cause analysis» - це методичний підхід, який використовується для визначення першопричини проблеми або питання. Це життєво важливий інструмент у різних галузях, включаючи кібербезпеку. Аналізуючи першопричину, організації можуть впроваджувати превентивні заходи замість того, щоб просто реагувати на інциденти.

Під час ознайомлення та вивчення можливостей застосування  студенти навчальних груп  мали можливість отримати уявлення про реальність застосування «Root Cause Analysis». Завдяки практичним вправам студенти змогли покращити свої знання та практичні навички в цій важливій сфері кібербезпеки.

Що посилили їх спроможності по конкуруванню на ринку праці в процесі одержання першого робочого місця в галузі інформаційної та кібернетичної безпеки.