Укр.

Бріфінг по поглибленю співробітництва в компані «Softico»

20:07, 30-10-2023

На кафедрі систем інформаційного та кібернетичного захисту продовжується робота по підвищенню якості оволодінню студентів-випускників кафедри сучасними знаннями та професійними компетенціями, направленими на  отримання першого робочого місця в сфері кібербезпеки.

З метою поглиблення співробітництва в сферах удосконалення навчального процесу, оновлення змісту навчальних дисциплін та надання студентам новітніх практичних знань і навичок по використанню систем кіберзахисту керівництвом кафедри  та менеджментом компанії «Softico» кафедри було проведена чергва зустріч та переговори про розвиток співробітництва.

Кафедру систем інформаційного та кібернетичного захисту представляв завідувач кафедри Олександр Туровський Від компанії «Softico» вели переговори, директор по розвитку Сергій Мудренко, бренд-менеджер Каріна Белівцова та начальник відділу комплексних систем захисту інформації Ігорь Мельник, який одночасно обіймає посаду старшого викладача кафедри та безпосередньо навчає наших студентів практичним навичкам використання програмно-апаратних комплексів від компанії.

Темою зустрічі було визначення нових цілей співробітництва та обговорення оптимальних шляхів їх досягнення. В результаті зустрічі буди відмічені позитивні сторони співробітництва та намічені нові напрямки взаємодії по удосконалення навчального процесу на кафедрі шляхом залучення до практичних занять та подальшого просування в сфери кібербезпеки нових програмних продуктів від компанії «Softico»

Засвоєння студентами кафедри теоретичних знань та оволодіння практичними навичками  використання програмно-апаратних засобів захисту інформації від компанії «Softico» в перспективі підвищить їх можливості по отриманню першого робочого місця в компаніях та державних установах, що широко застосовують продукти від компанії «Softico» в сфері кібербезпеки та захисту інформації.