Укр.

На кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту продовжується робота по формуванню нових підходів до підготовки майбутніх фахівців з інформаційної та кібербезпеки

17:32, 11-11-2023

На кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій продовжується робота по формуванню нових підходів до підготовки майбутніх фахівців з інформаційної та кібербезпеки і створення умов інтеграції їх в професійне середовище  та отримання першого робочого місця в сфері ІТ-технологій.

В межах вказаної роботи завідувачем кафедри, професором Олександром Туровським за участю директора навчально-наукового інституту захисту інформації професора Віталія Савченко проведена чергова робоча зустріч з  керівником компанії «Softico» Сергіем Мудренко та представниками відділу технічної підтримки компанії. Зустріч відбулась 7 листопада 2023 року на базі кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

У рамках зустрічі були обговорені плани подальшої співпраці між кафедрою та компанією. Зокрема, було домовлено про:

• проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня знань і навичок студентів кафедри.
  • надання кафедрі матеріальної допомоги, зокрема обладнання та програмного забезпечення, необхідних для навчання та наукової діяльності.

Представники компанії «Softico» високо оцінили можливості кафедри щодо організації навчального процесу та висловили зацікавленість у співпраці з кафедрою. Було зазначено, що кафедра є одним із провідних центрів підготовки фахівців у галузі інформаційної безпеки в Україні, здатна на високому рівні забезпечити підготовку високоосвічених фахівців, придатних до  вирішення завдань інформаційного та кіберзахисту, та бути конкурентоспроможними на ринку праці в сфері надання послуг по захисту інформації.

Було зазначено, що співпраця між кафедрою та компанією «Softico» є важливою для обох сторін.

Для кафедри, це можливість надати студентам якісну освіту та підготувати їх до успішної кар'єри в галузі інформаційної безпеки з залученням найбільш передових методик та процедур забезпечення кібербезпеки та технічного захисту інформації.

Для компанії – можливість залучити до роботи висококваліфікованих фахівців, які пройшли курс теоретичного навчання та практичної підготовки в галузі технічного захисту інформації.

Співпраця кафедри систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технлогій з компанією «Softico» дасть студентам наступні переваги:

• Можливість отримати актуальні знання та навички в галузі інформаційної безпеки.
  • Можливість пройти стажування та практики в компанії «Softico».
  • Можливість працевлаштуватися в компанії «Softico» після закінчення університету.

Кафедра систем інформаційного та кібернетичного захисту високо цінує співпрацю з компанією «Softico». Була підкреслена впевненість, що така співпраця буде корисною для обох сторін, сприятиме розвитку галузі інформаційної безпеки в Україні, та забезпечить високу підготовку і конкурентоспроможність студентів-випускників кафедри на ринку праці в сфері ІТ-техногогій.