Укр.

Успіх на першому етапі конкурсу "Насіння для майбутнього" – підтвердження якості освіти студентів кафедри

14:28, 03-12-2023

Нещодавно колектив кафедри  отримав чергове підтвердження якості освіти та рівня підготовки наших студентів, завдяки якому вони виходять на лідуючі позиції фахової підготовки та підвищують свої конкурентні переваги на ринку працевлаштування.

Студентка кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту успішно пройшла до наступного етапу програми "Насіння для Майбутнього"!

Раді оголосити про велике досягнення нашої талановитої студентки з кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту, Тамари Бересятної!

Тамара успішно пройшла до наступного, вирішального етапу в програмі "Насіння для Майбутнього" і була визнана переможницею півфіналу. Її талант, вміння та великий внесок у розвиток інновацій в сфері інформаційних технологій отримали високу оцінку від експертів програми.

Наша студентка не лише пройшла до наступного етапу, але й виборола почесне місце серед учасників півфіналу, отримавши визнання та нагородження. Це свідчить про великий потенціал та виняткові здібності Тамари, а також якість та зміст підготовки наших студентів в межах освітньої програми «Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту».

Величезні вітання Тамарі з цим вражаючим досягненням! Бажаємо їй натхнення та успіхів у подальших етапах програми, де вона продовжить розкривати свій потенціал та приносити користь галузі інформаційних технологій.