Укр.

Основні аспекти вивчення Технічного захисту інформації на кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту

18:23, 11-12-2023

Вибір подальшого навчання в закладах вищої освіти, безпосередньо пов'язаний з подальшим працевлаштуванням та побудовою особистої успішної кар’єри вимагає від вступника, майбутнього студента університету осмислення особистих вподобань, можливостей та зацікавленості та вибору подальших  спрямувань на одержання майбутньої високофахової освіти.

Пропонуємо майбутнім вступникам розглянути наші можливості по наданню перспективних знать на наквичок в галузі Технічного захисту інформації.

Технічний захист інформації (ТЗІ) – це галузь, яка займається захистом інформації від несанкціонованого доступу, використання, розголошення, модифікації або знищення. Вона є важливою для будь-якої організації, яка обробляє інформацію, незалежно від її розміру чи галузі діяльності.

Вивчення питань теорії та практики  ТЗІ включає в себе дослідження таких аспектів:

• Теорія ТЗІ  це вивчення основ інформаційної безпеки, таких як конфіденційність, цілісність і доступність інформації.
  • Методи та засоби ТЗІ – це вивчення різних методів та засобів захисту інформації, таких як криптографія, аутентифікація, авторизація, контроль доступу та захист від витоку інформації технічними каналами.
  • Застосування ТЗІ ­ це вивчення того, як застосовувати методи та засоби технічного захисту на практиці.

Як результат наполегливого навчання, студент отримує професію – фахівець з організації захисту інформації з обмеженим доступом та володіє такими знаннями:

• Теоретичні знання в галузі ТЗІ, такі як основи інформаційної безпеки, методи та засоби захисту інформації.
  • Практичні навички в галузі ТЗІ, такі як здатність застосовувати методи та засоби захисту інформації на практиці.
  • Критичні мислення та здатність вирішувати проблеми.
  • Командна робота та здатність працювати з іншими.
  • Відповідальність та здатність виконувати свої обов'язки на високому рівні.

Фахівці з організації захисту інформації з обмеженим доступом затребувані в різних галузях, таких як державний сектор, фінансові установи, приватний сектор та оборонна промисловість. Вони можуть працювати в таких сферах, як:

• створення та впровадження політик безпеки;
  • створення та впровадження комплексних системи захисту інформації;
  • експертиза та оцінка захищеності інформації;
  • розслідування інцидентів безпеки та аналіз журналів систем;
  • навчання та освіта з галузі інформаційної безпеки

Якщо ви зацікавлені в кар'єрі в галузі ТЗІ, вивчення інформаційної та кібернетичної безпеки, кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій ­ це чудовий спосіб розпочати.

За детальнішою інформацією завітайте у наші соціальні мережі: