Укр.

Захист магістерських робіт на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту

17:26, 13-01-2024

Підсумковим етапом підготовки майбутніх фахівців з кібербезпеки та захисту інформації є державна атестація рівня їх знань та фахових умінь.

Незабаром на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбудеться захист кваліфікаційних магістерських робіт. Студенти презентуватимуть особисто розроблені  концепції, моделі та методи технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної  діяльності відповідно визначених тем та сформованих задань.

Захист магістерських робіт є важливою та заключною стадією у навчальному процесі студентів, які здобувають вищу освіту. Цей етап вимагає від студентів продемонструвати свої знання, навички та вміння, отримані протягом навчання, а також представити результати своєї науково-дослідної роботи.

Коли мова йде про наукове дослідження, точність є ключовим фактором. Магістерська робота повинна бути добре структурованою і логічною роботою, підкріпленою ретельним дослідженням і аналізом. Йдеться не просто про перерахування фактів, а про представлення добре аргументованих аргументів або внесок у галузь інформаційної безпеки.

У рамках захисту магістерських робіт студенти презентуватимуть свої дослідження в цих напрямах:

• Розробка нових методів криптографічного захисту інформації
  • Застосування штучного інтелекту для захисту інформації
  • Використання хмарних технологій для захисту інформації
  • Організація захисту інформації в критичній інфраструктурі
  • Правове регулювання захисту інформації
  • Методи пошуку закладних пристроїв

Захист магістерських робіт є важливою подією для кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту. Він демонструє високий рівень підготовки студентів та їхню відданість своїй справі.

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту запрошує всіх, хто зацікавлений у вивченні питань захисту інформації, долучатися до навчання в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій для здобуття актуальних та затребуваних знань.