Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту: постійний розвиток освітніх можливостей

11:12, 25-02-2024

Закликаємо всіх вступників, потенційних студентів нашого університету обрати кафедру Систем інформаційного та кібернетичного захисту в якості основи для одержання знань та торування свого життєвого успіху в сфері ІТ-технологій в якості фахівців кібербезпеки та захисту інформації.

В межах підготовки висококваліфікованих фахівців з захисту інформації, забезпечення випускників кафедри можливостями по отриманню першого високооплачуваного робочого місця студенти кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту маються змогу опанувати знання та уміння дисципліни "Методи та засоби технічного захисту інформації".

Ця дисципліна надає студентам глибокі знання про різноманітні типи технічних засобів захисту інформації, принципи їх роботи та застосування, методи проектування та монтажу систем технічної охорони, а також нормативні документи, що регламентують використання таких систем в державному та корпоративному секторі нашої держави.

Вивчення курсу "Методи та засоби технічного захисту інформації" надає студентам ряд суттєвих переваг:

• Отримання ґрунтовних теоретичних знань та практичних навичок роботи з сучасними системами охорони;
  • Підвищення конкурентоспроможності на ринку праці за рахунок затребуваності фахівців з кібербезпеки;
  • Можливість працевлаштування в кращих компаніях України, які потребують кваліфікованих кадрів у цій сфері.

Закріплення теоретичних знань та набуття практичного досвіду відбувається в сучасній лабораторії кафедри, оснащеній новітніми системами та пристроями для охорони. Студенти мають можливість дослідити принципи роботи та застосування систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу та інших, а також відпрацювати навички роботи з програмним забезпеченням для систем охорони під керівництвом досвідчених викладачів.

Кафедра інформаційної безпеки активно співпрацює з провідними компаніями в галузі кібербезпеки. Це дає студентам можливість брати участь у спільних дослідницьких проектах, проходити стажування та практику в компаніях-партнерах кафедр університету.

Свідченням високої якості освіти, яку отримують студенти кафедри, є успіхи наших випускників. Їх історії успіху розміщені на сайті кафедри та свідчать про затребуваність наших фахівців на ринку праці.

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту запрошує всіх вступників, хто прагне отримати якісну освіту та стати успішним фахівцем у галузі кібербезпеки, долучатися до нашого колективу!

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій – Ваш шлях до успішної кар'єри в сфері кібербезпеки та технічного захисту інформації!