КАФЕДРА ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА ТЕХНОЛОГІЙ ЗАПРОШУЄ ДО НАВЧАННЯ

126 ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Освітній ступінь: БАКАЛАВР, МАГІСТР
Форма навчання: ДЕННА, ЗАОЧНА

Кафедра Інформаційних систем та технологій готує універсальних фахівців зі знаннями в областях програмування, моделювання та інженерії.
Основним напрямком спеціальності "126 - Інформаційні системи та технології" є: розробка і практичне використання інформаційних технологій з акцентом на системах Internet of things, Robotics, Cloud сервісах, Big Data.
Випускник за напрямом підготовки Інформаційні системи і технології може працювати:

• Фахівець з проектування та підтримки інформаційних систем та технологій
  • Технік-програміст.
  • Аналітик даних “Інтернет речей”.
  • Програміст Java;
  • Розробник IoT Python;
  • Розробник C++ \ C#;
  • Спеціалістом по встановлюванню пристроїв та обслуговуванню обладнання.

Сфери подальшого працевлаштування:

• Телекомунікаційні компанії;
  • ІТ-компанії, які впроваджують та підтримують роботу інформаційних систем підприємств;
  • Державні та комерційні ІТ-підприємства і компанії;
  • Банківські та фінансові установи;
  • Органи державного управління;
  • Проектні, конструкторські та науково-дослідницькі заклади.

Актуальність спеціальності 126 – Інформаційні системи та технології обумовлена попитом роботодавців на фахівців, що володіють навиками програмування та роботи з технікою, яких готує дана спеціальність.
На кафедрі організовані гуртки:

1. «Інтернет речей», на якому студенти, які прагнуть оволодіти знаннями в галузі інформаційних систем та технологій, технологій розробки та експлуатації Інтернет речей, вивчають компоненти Інтернету речей, збирають пристрої на макетних платах Arduiono, вивчають програмування пристроїв мовами С++, Wiring а також працюють над власними проектами у середовищі Arduino IDE.
  2. «3D-моделювання», на якому студенти вивчають основи 3D-моделювання. Навики 3D-моделювання наразі широко використо-вують у індустрії розваг (фільми, анімація і 90% комп'ютерних ігор), медицині та промисловості.

На кафедрі під керівництвом інструкторів Cisco студенти отримують сертифікати Cisco Networking Academy за напрямками:

• «Introduction to the Internet of Everything»
  • «Introduction to IoT»
  • «IoT Fundamentals: Connecting Things»

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість отримати достатній рівень знань щодо роботи із сучасними інформаційними системами та технологіями та знайти високооплачувану роботу в ІТ-сфері!

Професійно-орієнтоване навчання

1. Дисципліни    Програмні середовища
  2. Інформаційні мережі    Cisco Packet Tracer
  3. Управління ІТ-проектами     Microsoft Project
  4. Моделювання Інтернет речей    Arduino IDE
  5. Моделювання даних    Power Designer, RStudio
  6. Робототехніка    Matlab, MakeBlock
  7. Мови програмування
  8. Java, Java Script, C++, C#, Pyton,

Кафедра Інформаційних систем та технологій у рамках співпраці з компанією Vodafone Україна відкрила програму навчання по технологіям Інтернет речей. Цей курс є співпрацею між Vodafone Україна та Державним університетом телекомунікацій. У цьому курсі розглядаються використання і виклики трьох взаємопов'язаних областей у інформатиці: великі дані, Інтернет речей (IoT) і кібербезпека. Курс включає в себе огляд можливостей і проблем будівництва складних інформаційних систем, що використовують переваги останніх досягнень у цих галузях.

Студенти, що закінчать курс, мають можливість проходження стажування в компанії з подальшим працевлаштуванням!

Умови прийому у 2020 р.

Терміни прийому документів:
На денну, заочну форми навчання з 13 по 22 липня.

Документи для вступу на 1-й, 2-й, 3-й курс та магістратуру:

• Копія паспорта;
  • Копія військового квитка або приписного свідоцтва;
  • Копії сертифіката ЗНО;
  • Чотири кольорові фотокартки розміром 34;
  • Копія ідентифікаційного коду;
  •  Копії документів, що засвідчують підстави для отримання спеціальних умов для зарахування.

Додатково для вступу надаються:

• Для вступу на 1й курс – копія свідоцтва або атестату про повну загальну середню освіту, диплому кваліфікованого робітника;
  • Для вступу на 2й, 3й курс – копія диплому молодшого спеціаліста та додатка до нього;
  • Для вступу в магістратуру – копію диплома бакалавра.

Конкурсні предмети на спеціальність:

За державним замовленням

1. Укр мова та література;
  2. Математика;
  3. Фізика або Іноземна мова.

За кошти фізичних або юридичних осіб

1. Укр мова та література;
  2. Історія України;
  3. Іноземна мова або географія

Зарахування за державним замовленням 1 серпня. Зарахування за кошти фізичних або юридичних осіб до 13 серпня.

Умови вступу для випускників коледжів на 2й та 3й курс:

• ЗНО з української мови;
  • Іспит зі спеціальності.

Умови вступу в магістратуру:

• ЗНО з іноземної мови;
  • Іспит зі спеціальності.

Прийом документів з 5 по 22 червня.

Наша адреса:
03110 Україна, м. Київ,