Укр.

Галузь маркетингової освіти та досліджень в Державному університеті телекомунікацій

12:52, 28-06-2023

Державний університет телекомунікацій (нова назва - Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій – ДУІКТ) займає провідну позицію у галузі маркетингової освіти та досліджень. Завдяки своєму високому рівню академічної програми та інноваційним дослідженням, університет  зміцнює свою репутацію як одного з найкращих місць для отримання освіти в сфері маркетингу.

Професорський склад університету складається з визнаних експертів у галузі маркетингу, які активно досліджують сучасні тенденції та інновації в цій галузі. Викладачі університету поєднують академічні знання з практичним досвідом, що надає студентам цінну перевагу при підготовці до кар'єри в маркетингу. Крім того, університет  активно співпрацює з провідними компаніями та організаціями з метою розвитку маркетингових програм та впровадження сучасних практик. Студенти мають можливість брати участь у стажуваннях та професійних проектах, де вони отримують практичний досвід та спілкуються зі спеціалістами з практики.

Університет також пишається своєю активною студентською спільнотою, яка організовує різноманітні заходи та конференції з маркетингу. Це надає студентам можливість взаємодіяти зі своїми колегами та практиками, обмінюватися ідеями та розширювати свою мережу контактів у галузі.

Державний університет телекомунікацій продовжує встановлювати високі стандарти в галузі маркетингової освіти, надаючи студентам необхідні знання та навички для досягнення успіху у цій конкурентній сфері. Зацікавлені студенти мають чудову можливість отримати якісну освіту в галузі маркетингу та розкрити свій потенціал у цій захоплюючій галузі.

Запрошуємо Вас до кафедри маркетингу!

Якщо у Вас виникають запитання, Ви можете звернутись до завідувача кафедри маркетингу

Виноградової Олени Володимирівни за телефоном:

+380(95)858 28 88