Укр.

Вітаємо випускників бакалаврату – маркетологів з отриманням дипломів!

12:38, 30-06-2023

Студентські роки – це часи яскравих, цікавих та незабутніх вражень у житті кожного, коли кожна людина сповнена енергії молодості, свіжості почуттів, яскравості емоцій, цікавих ідей, мрій та планів, творчих задумів та всеперемагаючого оптимізму,  незважаючи на те, що саме нашим студентам долею випали справжні випробування – спочатку  COVID-19, потім – війна. На дистанційному навчанні найскладніше для студентів було перебороти себе, вийти за межи  звичайного.  Це була щоденна боротьба із собою, своєю втомою, іноді – страхами, неможливістю  розриватися між роботою та навчанням, сумнівом щодо правильно розставлених пріоритетів. Але, головне, що вони переживали ці важки часи не на самоті.

Є така притча про людину та Янгола -охоронця. Якось раз одній людині наснився сон. Їй снилося, ніби вона йде піщаним берегом, а поряд з нею - Янгол Охоронець. На небі горталися сторінки з її життя, і після кожної з них вона помічала на піску два ланцюжки слідів: один - від її ніг, а інший - від ніг Янгола. Коли промайнула ще одна картина з життя, вона озирнулася на сліди на піску і побачила лише один ланцюжок слідів. Вона зауважила, що це були найважчі часи її життя. І сильно засмутилася і сказала своєму Янголу:- Я помітила, що у найважчі часи мого життя по піску простелився лише один ланцюжок слідів. Чому Ти залишав мене, коли я найбільше потребувала Тебе? Ангел Охоронець трохи помовчав і відповів: -Моя дорогенька, я люблю тебе і ніколи не покину. Коли в твоєму житті були горе і випробування, лише один ланцюжок слідів був на дорозі, тому, що коли ти була не в силах йти самостійно, тоді... я ніс тебе на руках.

Бажаємо нашим випускникам, щоб ваш Янгол-охоронець завжди був поруч.

Такими янголами для вас були ваші батьки, ваші друзі. А іноді і ваш куратор, і викладачі кафедри маркетингу намагалися тихенько допомогти вам, підтримати вас, іноді ви про це навіть і не здогадувалися.

Бажаємо нашим випускникам, щоб спогади про студентські роки завжди були яскравими та барвистими, студентська дружба була найвірнішою та найміцнішою!

Бажаємо сили духа, бадьорості, несамовитості у серці та здорового глузду в голові. І щоб ваше студентське життя не припинилося. Бо зараз у вас період у житті, коли все тільки починається. Ви опанували базові знання з маркетингу, багато хто має роботу. І всі ви час від часу замислюєтеся про те, як жити далі. Не втрачайте шанс отримати нові знання, і поставити перед собою більш амбітні цілі та досягати їх.

Чекаємо на вас у магістратурі!