Укр.

Маркетингові дослідження в тренді! Або як наші маркетологи отримують практичний досвід майбутньої професії

11:36, 27-12-2023

27 грудня відбулася зустріч студентів 2-3 курсу спеціальності «Маркетинг» з провідними фахівцями компанії «Pro-Consulting» - відомої консалтингової компанії України у сфері аналітики, маркетингових досліджень ринків, стратегічного консалтингу і бізнес-планування: Андрієм Мокряковим - старшим консультантом  Pro-Consulting та Валерією Андріяш – спеціалістом з розвитку бізнесу. Вони розповіли майбутнім маркетологам про напрямки діяльності компанії,  тонкощі маркетингових досліджень, особливості сучасного маркетингу, відповіли на запитання студентів.

Pro-Consulting – член міжнародної дослідницької асоціації ESOMAR; постійний член Української Асоціації Маркетингу з 2005 року, кваліфікований консультант програм підтримки малого і середнього бізнесу ЄБРР з 2010 року

До сфери її діяльності входить:

• Маркетингові дослідження (фокус-групи, всі види опитувань, експертні інтерв'ю)
  • Розробка маркетингової стратегії (аудит; брендинг; координація реалізації комунікаційної стратегії; цифровий аналіз медіапланування, розробка онлайн стратегії)
  • Індивідуальні звіти про дослідження ринків і техніко-економічні обгрунтування по країнам СНД, України, Європи, країнам MENA
  • Послуги колл-центру (опитування CATI, таємний дзвінок, оновлення бази контактів, голосова пошта)
  • Франчайзинговий консалтинг (аналітика для покупки франшизи, консалтинг при створенні і розвитку франшизи, стратегія розвитку франшизи)
  • Інвестиційний аналіз (аналіз інвестиційної привабливості, аналіз ризиків, концепція ефективного використання активів)

Наших студентів запросили на стажування до компанії, з подальшим отриманням сертифікатів. В межах співробітництва з кафедрою маркетингу студенти можуть пройти практику та бути працевлаштованими в компанії Pro-Consulting.