Літня школа TEMPUS

10:12, 27-05-2016

Чотири студента-магістранта Навчально-наукового інституту захисту інформації пройшли всі етапи конкурсного відбору та отримали запрошення на участь у Літній школі.

Літня школа приймає талановитих студентів з 27 червня по 8 липня 2016 року на базі національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, Україна). Студентам-учасникам літньої школи буде запропоновано новий лекційний матеріал і практичні тренінги, пов'язані з різними аспектами IT безпеки:

• Цифрова криміналістика
  • Тестування на захист від несанкціонованого доступу та етичний
  • злом
  • Мережна та “хмарна” безпека
  • Аналіз шкідливого програмного забезпечення
  • Безпека безпроводових мереж

Програма занять у літній школі складається з обраних глав усього набору курсів по IТ безпеці, що розробляються в рамках проекту ENGENSEC. До уваги учасників буде запропоновано безліч інноваційних рішень як відповідь науки і практики на актуальні та нові загрози кібер- безпеки.

Колектив Навчально-наукового інституту захисту інформації виражає щиру вдячність студентам за сумлінну працю та навчання. Бажаємо успіхів у подальшій науковій та професійній діяльності!