Магістри 2023 року вступу прийшли у аудиторії, щоб опановувати сучасні освітні програми 073 спеціальності «Менеджмент»

20:26, 16-09-2023

Уже вдруге поспіль в умовах війни Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій розпочинає освітній процес. Відповідно до графіка освітнього процесу, затвердженого наказом ректора університету, з 04 вересня 2023 року студенти ОС «Магістр» розпочали заняття в очному форматі.

Приємно відзначити, що особливістю цього року на кафедрі менеджменту стало значне збільшення кількості студентів, які вступили на ОС «Магістр».

За думкою завідувача кафедри Насад Неоніли Вікторівни, надзвичайно важливо скористатись можливістю очного навчання. Університет розробив та запровадив адаптивний розклад занять, спрямований для набуття та закріплення практичних навичок студентів магістрів. Навчання в очному форматі для студентів 5 курсу, слухачі магістратури 6 курсу навчатимуться в дистанційному режимі. Тому обов’язковою складовою, особливо для студентів, які вступили з інших закладів освіти України, є ознайомлення з навчальним порталом MOODLE (який передбачений навчальними планами освітніх програм), як складовою дистанційного навчання.

Невід’ємною складовою забезпечення якості освітнього процесу є комунікація дирекції ННІМП зі студентами.  06 вересня 2023 року відбулися ознайомчі та організаційні збори дирекції інституту зі студентами магістратури 1 року навчання. У вступному слові директор інституту Федюнін Сергій Анатолійович зазначив, що студенти зробили вірний вибір, обравши ДУІКТ, який за показниками в рейтингу «ТОП-200» увійшов до кращих закладів вищої освіти. Велика заслуга в цьому досягненні всього колективу університету. Акцентував очільник інституту увагу і на осучасненні матеріально-технічної бази інституту та інформував про те, що вже багато зроблено в плані створення інноваційних навчально-наукових лабораторій.

Завідувач кафедри  ознайомила магістрів з графіком освітнього процесу, з особливістю формування розкладу навчальних занять, станом оплати за навчання та подальших кроків з підготовчої роботи щодо виконання кваліфікаційної магістерської роботи. Важливою складовою для магістрів, які вступили на спеціальність «Менеджмент» з інших, не споріднених спеціальностей, є підвищення рівня базових знань з дисциплін, які формують фахові (спеціальні) компетентності базової бакалаврської підготовки за обраною спеціальністю.

Студенти магістратури були активними і задавали багато питань щодо особливостей навчання в очному та дистанційному форматі, оплати за навчання, переліку документів для формування справи в режимно-мобілізаційному відділі, тощо.

Наголос керівництва було зроблене на обов’язковому відвідуванні та виконанні графіка освітнього процесу у повному обсязі. Знайдено порозуміння в тих, хто працевлаштований і має щільний графік роботи. І це найголовніше.

Дякуємо за розуміння!

Побажаємо нашим студентам подальших успіхів у навчанні та успішного закінчення магістратури в мирній Україні!!!