Що робити після сигналу повітряної тривоги?

11:52, 06-10-2023

Шановні здобувачі вищої освіти!

Почувши сигнал тривоги, здобувачі освіти у супроводі викладача, який іде позаду всієї групи та бере із собою журнал відвідування, організовано пересуваються до укриття згідно зі схемою евакуації. Відповідальна особа, координує роботу та не допускає скупчення і паніки.

Рухатися потрібно спокійно не заважаючи іншим студентам і працівникам, не скупчуватися і притримуватися правої сторони коридору / сходинок.

Після прибуття на місце проводиться перевірка присутності студентів за списками.

Після сигналу «Відбій тривоги»:

Вчителі та відповідальні особи слідкують за тим, щоб вихід усіх учасників освітнього процесу з укриттів здійснювався колонами або групами.

Від Вас залежить Ваша та безпека інших.