Основні принципи формування освітніх програм кафедри менеджменту

17:20, 31-12-2023

Кафедра менеджменту здійснює підготовку висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців, спроможних застосовувати сучасні телекомунікаційні та інформаційні технології в управлінській діяльності, відповідно запитам цифрових трансформацій суспільства.

Місія програми – підготовка фахівців для роботи в управлінській  сфері на  основі поєднання знань з менеджменту, бізнес-адміністрування, економічної безпеки та фінансового менеджменту з практичними навичками моделювання процесно-орієнтованих систем управління на інноваційних засадах з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі із широким застосуванням ІТ - технологій.

Основні принципи формування освітніх програм кафедри менеджменту:

Актуальність:

• Орієнтація на сучасні тенденції в галузі управління та адміністрування, враховуючи інновації та науково-технічний прогрес.
  • Постійне оновлення програми відповідно до розвитку технологій, вимог ринку праці та нових відкриттів у галузі, врахування рекомендацій академічної спільноти.

Співпраця з компаніями-партнерами:

• Активна взаємодія з підприємствами та фахівцями галузі комунікацій та інформатизаціїдля адаптації програми до реальних вимог робочого середовища.
  • Залучення представників компаній-партнерів до розробки та оцінки освітніх програм.

Практична спрямованість:

• Спільна з компаніями партнерами сертифікація знань студентів.
  • Практична складова кожної дисципліни складає >50%.
  • Співпраця з представниками галузі для організації стажувань та робочих візитів.

Гнучкість та індивідуалізація:

• Врахування різних потреб та інтересів студентів через можливість вибору освітніх компонент програми, додаткових курсів та індивідуальних проектів.
  • Створення гнучкої структури програми для адаптації до різних потреб та змін в галузі.

Міждисциплінарність:

• Взаємодія з іншими кафедрами Університету для створення міждисциплінарних програм та курсів.
  • Поєднання менеджменту з технічними аспектами для комплексного підходу до навчання.

Еволюція методик навчання:

• Використання сучасних методик викладання, таких як активна педагогіка, онлайн-ресурси та інтерактивні технології.
  • Викладання англійською мовою спеціальних дисциплін.
  • Сприяння розвитку критичного мислення, творчих навичок та здатності до самостійного навчання.