Менеджмент – у відновленні повоєнної України

18:42, 04-02-2024

В сучасних воєнних умовах влада України та провідні фахівці вже розглядають та активно обговорюють шляхи повоєнного оновлення країни, її населених пунктів, будівель, споруд, інфраструктури тощо.

Однією з головних умов успішності діяльності підприємств під час такої кризової ситуації як війна, є продуктивний менеджер. Як лідер, він має одним із перших вийти зі стресового стану, знайти власну рівновагу та оперативно приймати рішення, проявляючи свій професіоналізм.

Керівник зобовʼязаний брати відповідальність за загальний стан підприємства в цілому, його напрями діяльності, плани та стратегії, а також вирішення поточних проблем.

Управлінець має чітко орієнтуватися в мінливому зовнішньому середовищі, для чого йому потрібні такі характеристики, як: адаптивність та вміння передбачати зміни та проблеми, використовуючи фактичні дані, а також, звісно ж, використання стратегічного управління. Ці навички мають допомогти менеджеру у розробці стратегій, помʼякшувальних наслідки воєнних дій для підприємства, для того, аби він міг підтримувати його операційну стабільність.

Зараз не найлегші часи для української економіки та бізнесу, повномасштабне вторгнення призвело до багатьох економічних, логістичних, виробничих та соціальних проблем, і саме зараз постала нагальна потреба у підготовці високкваліфікованих менеджерів-лідерів.

ДУІКТ готує висококваліфікованих фахівців, які зможуть забезпечити ефектине відновлення економіки та бізнесу у післявоєному відновлені.