Зустріч викладачів кафедри менеджменту зі студентами: підготовка до вступу в магістратуру

16:20, 05-04-2024

Кафедра менеджменту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій організувала цікаву та плідну зустріч із студентами, яка була присвячена питанням вступу в магістратуру. Захід, що відбувся 05.04.2024, об'єднав у собі досвідчених викладачів кафедри та мотивованих студентів, які прагнуть подальшого професійного розвитку.

Завідувачка кафедри доцент Насад Неоніла Вікторівна та доцент кафедри Марченко Максим Михайлович з цікавістю поділилися своїми знаннями та досвідом щодо процесу вступу в магістратуру. Вони ознайомили учасників з програмами магістерської освіти, особливостями вступних іспитів та вимогами до вступників.

"Магістратура відкриває перед студентами широкі горизонти для самореалізації та професійного зростання. Ми прагнемо підтримувати наших студентів на їхньому шляху до нових досягнень у світі менеджменту. Наша кафедра готова забезпечити їм якісну освіту та підтримку у досягненні їхніх кар'єрних цілей", - зазначила Неоніла Вікторівна.

Під час зустрічі були обговорені ключові аспекти вступного процесу, вимоги до вступників та особливості програм магістерської освіти кафедри. Викладачі надали студентам цінні поради щодо успішного подання документів, підготовки до вступних випробувань.

Також була наголошена важливість активної участі в наукових проєктах та практиках для успішного навчання на магістерській програмі. Учасники заходу дізналися про можливості дослідницької роботи та практичної підготовки на базі університету, що є важливим елементом професійного зростання.

Запрошуємо всіх зацікавлених студентів ознайомитися з програмами магістерської освіти кафедри менеджменту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій та подати заявку на вступ. Бажаємо успіхів у вашому навчанні та подальшому професійному розвитку!