Отриманням диплома доктора наук

11:39, 23-09-2016

Професор кафедри Менеджменту і бізнес-моделювання Апарова Оксана Володимирівна отримала диплом доктора економічних наук.

Нагадаємо, що 31.05.2016 року у Класичному приватному університеті (м. Запоріжжя) відбувся захист її дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему: "Інструменти державної політики економічного розвитку" (08.00.03 – економіка та управління національним господарством).

Захист відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 17.127.01. Опонентами виступили: Сафонов Ю. М., доктор екон. наук, професор, професор кафедри макроекономіки та державного управління (ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" МОН України); Манойленко О. В., доктор екон. наук, професор, завідувач кафедри економічного аналізу та обліку (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"); Маргасова В. Г., доктор екон. наук, професор, завідувач кафедри бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування (Чернігівський національний технологічний університет). Науковий керівник – Боголіб Т.М. доктор екон. наук, професор, декан фінансово-економічного факультету, завідувач кафедри фінансів, грошового обігу та кредиту ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди”.