Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо студентів-менеджерів до участі у Міжнародній олімпіаді з інформаційних технологій «IT-Universe»

Шановні студенти Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва! Пропонуємо вам взяти участь у Міжнародній олімпіаді з інформаційних технологій «IT-Universe».

У конкурсній програмі ІТ-Олімпіади передбачено 9 номінацій: Програмування, Адміністрування, Використання ПЗ, Телеком, Творчі конкурси, Мобільні платформи, Проекти і стартапи, Хмарні технології, Інформаційна безпека.

З 1 до 25 березня 2017 р. відкрито доступ до онлайн-тестування по конкурсам, які можуть зацікавити саме вас:

  • Програмування 1С: Підприємство 8
  • Управління підприємством в ERP-системі 1C: Підприємство 8
  • Використання 1С: Бухгалтерія 8

Запрошуємо студентів, які пройшли навчання за спеціалізованими курсами партнера кафедри менеджменту фірми «1С: Україна» до участі у цих конкурсах. Метою конкурсів є сприяти підготовці творчих і самостійно мислячих фахівців, що мають професійні навички роботи з програмними продуктами системи «1С: Підприємство 8», навички з застосування сучасних досягнень IT-індустрії в практиці управління.

ІТ-олімпіада проходить у форматі міжнародного чемпіонату. До участі в цьому заході запрошені студенти вищих навчальних закладів України, Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та інші. ІТ-олімпіада організовується Всеукраїнською громадською організацією "Співтовариство директорів з інформаційних технологій України".

Основна мета олімпіади – сприяння підготовці висококваліфікованих фахівців з інформаційних технологій у вищих навчальних закладах, встановлення та розширення зв’язків роботодавців з навчальними закладами та провідними виробниками ІТ, виявлення талановитих молодих ІТ-фахівців і сприяння їх подальшому працевлаштуванню.

З графіком проведення олімпіади можна ознайомитись за посиланням: http://it-universe.org/2017/IT-Olympics/Schedule.php. Олімпіада пройде у три етапи:

  • І етап (заочний) – у лютому-березні 2017 року, на веб-сайті олімпіади it-universe.org;
  • ІІ етап (регіональний) – у квітні 2017 року, на веб-сайті олімпіади або у вищих навчальних закладах, визначених як базові за конкурсами (у залежності від формату конкурсу);
  • ІІІ етап (фінал) – з 1 по 10 червня 2017 року, на базі Університету економіки та права «КРОК» і Київського національного університету культури та мистецтв.

Для того, щоб взяти участь в ІТ-олімпіаді потрібно зареєструватися на офіційному веб-сайті та на участь в ІТ-Олімпіаді цього року.

Докладніше про ІТ-Олімпіаду можна дізнатись на офіційній інтернет-сторінці: http://it-universe.org/.

Контактні дані організаторів:

  • Центральний оргкомітет олімпіади в Україні: Валентина Пономаренко, nokua@it-universe.org, (044) 222-68-63, (050) 330-23-15.
  • Голова МОК Міжнародної студентської ІТ-Олімпіади «IT-Universe» Володимир Бузмаков, тел. (044) 222-68-63, (050) 330-23-11, mok@it-universe.org.

Читайте також

На конкурс було надіслано декілька варіантів логотипу кафедри Інженерії програмного забезпечення:Оскільки, за результатами опитування, жоден логотип н..
26 жовтня 2017 року у спеціалізованій вченій раді Д26.861.01 Державного університету телекомунікацій відбувся захист кандидатської дисертації старшого..
25 жовтня 2017 року відбулась І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Маркетинг майбутнього: виклики та реалії» на базі Держ..

Ключові слова

Про кафедру

Кафедра Менеджменту

Абітурієнту

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 600
^