Результати Державної атестації зі спеціальності 073 «Менеджмент організацій і адміністрування»

14:57, 19-01-2018

Для отримання ступеня вищої освіти «магістр» 09.01.2018 та 11.01.2018 студентами групи МНДМ-61 було складено державну атестацію, в яку входить написання комплексного кваліфікаційного державного екзамену з фаху та захист дипломної роботи.

Дипломні роботи були виконані на актуальні теми сьогодення, показавши високий рівень методичної роботи студентів та наукових керівників:

• Використання соціально-психологічних методів менеджменту в організації;
  • Управління конкурентоспроможністю організаційних утворень;
  • Розробка ефективних систем мотивації та оплати праці;
  • Інвестиційний менеджмент на підприємстві.

Завідувач кафедри менеджменту Гудзь Олена Євгенівна привітала студентів з захистом дипломних робіт та побажала успіхів у подальшому працевлаштуванні!

Щиро вітаємо студентів групи МНДМ-61 та наукових керівників зі складанням державної атестації на високому рівні та бажаємо подальших професійних досягнень!