Профорієнтаційна робота як запорука успіху

20:50, 02-03-2018

Вибір професії сьогодні все міцніше пов’язується з таким поняттям, як «профорієнтація». Саме профорієнтація має ставити знак рівності між життєвими прагненнями молоді й суспільними потребами в трудових ресурсах на ринку праці.

Профорієнтаційна робота є важливою складовою діяльності університету у питаннях формування контингенту студентів закладу вищої освіти. Проблема професійного самовизначення гостро постає перед старшокласниками в процесі формування орієнтирів на майбутнє.

З метою надання фахової допомоги у власному професійному виборі випускникам шкіл,  к.е.н., доцент кафедри менеджменту  Пісковець О.В.      26 та 27 лютого 2018 року відвідала школи Бородянського району Київської області.

Під час зустрічі школярам була надана детальна інформація про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, та організацію освітнього і виховного процесу в університеті. Зустрічі були по-справжньому цікаві, динамічні та продуктивні.  Адже стати професіоналом – це бути потрібним суспільству, перебувати в гармонії з власними потребами та почуттями.

Такі зустрічі дають змогу з перших вуст отримати відповіді на запитання, дізнатися про враження від навчання, а головне – вільно й відкрито поспілкуватися.

Дякуємо  всім, хто сприяв проведенню цього заходу.