Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Чим повніше джерело знань, тим глибше ріка життя. Цікаві, різнобарвні та захоплюючі студентські будні магістрів-МЕНЕДЖЕРІВ

Кажуть, у житті студента буває два щасливих моменти: перший - коли він дізнається, що вступив до університету, другий - коли отримує диплом. Але й між цими двома подіями – роки веселого і щасливого студентського життя. Студентські роки – найпрекрасніша пора в житті людини. Саме цей час наповнений найцікавішими і незабутніми подіями. Для студентської пори також характерні романтика і безтурботність. Студентське життя протягом усіх років навчання барвисте і різноманітне. Головне - не сидіти, склавши руки, а прагнути до знань. Студентське життя приносить багато радості. «Від сесії до сесії живуть студенти весело». От і розпочалася екзаменаційна сесія магістрів-менеджерів. Також, вже за доброю традицією, була проведена цікава кураторська година, куратором групи МНДМ-51 Шмалій Людмилою Володимирівною, яка була присвячена темі: «Основні поради менеджеру, що хоче стати процвітаючим», адже МЕНЕДЖМЕНТ - мистецтво керувати.

Хто не мріє стати менеджером, той, швидше за все, уже ним є. Сьогодні менеджер ‑ вочевидь, одна з найпопулярніших професій у сфері великого бізнесу. Менеджер – це людина, що професійно займається управлінською діяльністю, що повсякденно керує функціями фірми з метою збереження її основних пропорцій; це також людина, наділена повноваженнями приймати управлінські рішення і здійснювати їхнє виконання. Метою менеджера є забезпечення стабільної конкурентноздатності фірми.

Основні поради менеджеру, що хоче стати процвітаючим:

  • Виконувати обіцянки в термін. Якщо не змогли виконати - не виправдуйтеся, а визначите новий термін і стримаєте слово, нехай із запізненням.
  • Бути уважним і об'єктивним до “марних” пропозицій.
  • Відхиляти непотрібні пропозиції, але тактовно і чемно.
  • Будучи упевненим у собі, уникати бути самовпевненим, самовпевненість - передумова використання не кращих прийомів і методів у роботі.
  • Щоб ефективно підкоряти, треба вміти підкорятися, хоча б обставинам.
  • Ніколи не забувати, що ваша думка зовсім не завжди гарна, є й інші думки, аж ніяк не гірші.
  • Керуватися в роботі трьома “не”: не дратуватися, не губитися, не розпорошуватися.
  • Бути терпимим до недоліків людей, якщо ці недоліки не заважають вашому бізнесу.

Для студентів групи МНДМ-51 кожен день студентського життя – це нова історія, яка залишає вагомий слід у житті і надовго закарбовується в пам’яті, адже «студент» - один з найцікавіших розділів книги під назвою «життя». Лише в студентські роки людина починає проживати вже цілком доросле життя, ще не заповнене звичайними проблемами звичайного дорослого будня. Студентське життя – це час відкритих перспектив, можливість жити мріями про прекрасне майбутнє, віра у виконання усіх бажань і надія на відкритість усіх дверей. Отож, навчаючись в Державному Університеті Телекомунікацій, кожен студент  може бути цілком впевнений в своєму гарному майбутньому, адже здобуває освіту в престижному, сучасному, перспективному вищому навчальному закладі.

«Навчання ніколи не вичерпує розум»
Леонардо да Вінчі


Фотографії

Оцініть новину:
92

Читайте також

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій вітає всіх першокурсників! Відсьогодні ви – повноправні члени нашої великої і друж..
Сонячний день 2 вересня 2019 року яскраво відображав настрій адміністрації, викладацького складу і студентів. У Державному університеті телеко..
13 вересня 2019 року у Колонній Залі Київської міської державної адміністрації (м. Київ, вул. Хрещатик, 36) відбувся Міжнародний Форум Людського Капіт..

Ключові слова

Про кафедру

Кафедра Менеджменту

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 


Переглядів: 776
^