Компетенції, які отримує бакалавр менеджменту в процесі навчання

10:57, 27-05-2021

На базі кафедрі менеджменту працює лабораторія «Мультиспектральний бізнес-тренажер «ІТ – Менеджер»», яка укомплектована сучасним інформаційно-технічним обладнанням (комп’ютерною технікою та мультимедійними приладами). Робочі місця науково-педагогічного працівника та студентів оснащені комп’ютерами з виходом до мережі Internet та з можливістю роботи з різними програмними комплексами.

При підготовці бакалавра зі спеціальності 073-менеджмент розподіл годин навчального плану здійснюється з розрахунку: 25% дисципліни загальної підготовки та 75% дисциплін професійної підготовки.

При кожній темі занять лектор надає перелік питань для самостійного опрацювання студентами. Самостійна підготовка студентів до практичних занять базується на використанні сайту електронного та дистанційного навчання – система MOODLE.

Така організація навчального процесу в Державному університеті телекомунікацій дозволяє забезпечити студентів зі спеціальності 073-менеджмент загальними та спеціальними компетенціями.

Загальні компетентності:

1. Абстрактне обґрунтування та моделювання проблеми: здатність визначати відповідні проблеми та окреслювати їх так, щоб просувати та трансформувати наукові знання та розуміння.
  2. Дослідницька здатність. Компетентності ініціювати та виконувати (індивідуально або в науковій групі) наукові дослідження.
  3. Самостійна праця, керування часом. Здатність організовувати набуття теоретичних та практичних інструментів, скеровуючи зусилля та об'єднуючи результати різних досліджень та аналізів, представляючи остаточний результат до визначеного кінцевого терміну.
  4. Групова робота. Здатність працювати у великій науковій групі, мотивувати людей та досягати спільних цілей, розробляти та управляти проектами, приймати обґрунтовані рішення, розуміючи відповідальність за результати роботи, а також беручи до уваги ресурсні витрати та персональні обов’язки.
  5. Креативність. Потенціал креативності у генерування ідей та досягнення наукових завдань.
  6. Комунікативні навички. Здатність ефективно спілкуватися із спеціальною та загальною аудиторіями, а також представляти складну інформацію у зручний та зрозумілий спосіб усно і письмово, використовуючи відповідну наукову термінологію та методи.
  7. Міжнародний кругозір. Здатність працювати у великій інтернаціональній групі, ставитися із повагою до національних та культурних традицій інших членів групи.
  8. Управлінські здатності. Здатність працювати в умовах обмеженого часу та ресурсів, а також мотивувати та керувати роботою інших для досягнення поставлених цілей.
  9. Викладацькі здатності. Компетентність навчати студентів бакалаврського рівня на практичних та лабораторних заняттях.
  10. Якість та етичні зобов’язання. Знання стандартів та типу  мислення, необхідних для наукового дослідження та опублікування його результатів, зокрема критична обізнаність та інтелектуальна чесність. Демонструвати прихильність до етичних зобов’язань та етики поведінки в наукових дослідженнях.

ЗАПРОШУЄМО ДО НАВЧАННЯ

У ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ