Укр.

Бути на гребені хвилі: викладачі ДУІКТ провели знайомства з абітурієнтами десятків шкіл Київщини

11:21, 23-04-2024

Наразі настає найвідповідальніший період для випускників шкіл. Потрібно готуватись до успішного складання НМТ і  визначатись з вибором навчального закладу для вступу.

У рамках профорієнтаційної роботи 22 квітня 2024 доцент кафедри Економіки Олег Федоренко відвідав школу І-ІІІ ступенів м. Києва. Роблячи наші зустрічі цікавими і оригінальними, ми розповідаємо абітурієнтам про освітні програми нашого Університету. Всі вони відповідають стрімким цифровим викликам і забезпечують топові посади у майбутньому.

Зазвичай у цей період викладачі ДУІКТ разом зі студентами відвідують максимальну кількість шкіл і знайомляться з майбутніми абітурієнтами. Попри велику кількість інтернет-джерел, які розповідають про Університет, особисте спілкування з учнями є незамінною родзинкою у виборі ВИШу і майбутньої професії.

Для того, щоб бути на одній хвилі зі старшокласниками, ми завжди беремо з собою студентів. Наші студенти швидко знаходять контакт і допомагають відчути атмосферу студентського життя.

Столичний регіон завжди пропонує кращі можливості для працевлаштування. Старшокурсники і випускники кафедри Економіки вже працюють у відомих компаніях  на посадах:

• бізнес-аналітик
  • фахівець відділу економічної безпеки
  • менеджер з продажу digital-продуктів
  • економіст-маркетолог
  • керівник департаменту цифрового розвитку.

Знайомство з перевагами навчання в найсучаснішому ІТ-Університеті Києва завжди залишає гарний післясмак.

По-перше, під час зустрічі ми даруємо кожному старшокласнику фірмовий смаколик з емблемою кафедри і QR-кодом нашої сторінки в Instagram. По-друге, проводимо захоплюючу міні-гру «Знайомство з економікою», переможці якої отримують цікаві призи. По-третє, презентуємо університетський проєкт «Бізнес-інкубатор для випускників шкіл». Участь у цьому проєкті навчає тому, як швидко і професійно розробити і запустити власну бізнес-ідею. Кращі бізнес-ідеї наприкінці проєкту у липні 2024 року отримують грошову винагороду. По-четверте, ми не забуваємо, що усі етапи вступної кампанії важливі. І для того, щоб майбутній абітурієнт вдало пройшов усі етапи – пропонуємо невеликий фірмовий блокнотик, який є зручною пам’яткою вступника і  гайдом 2024 року.

Останні роки показали, що майже половина наших студентів мешкають у Києві та містах Київської області. Саме тому ми велику увагу приділяємо зустрічам з учнями випускних класів Київщини. Тільки за останні два місяці працівники кафедри Економіки відвідали 44 школи м. Києва і області. Ми вже охопили такі міста як Бровари (4 квітня), Обухів (3 і 4 квітня), Іванків (12 квітня), Ірпінь (5 квітня), Миронівка (28 березня), Біла Церква (12 і 14 березня), Васильків (25 березня), Бориспіль (20 березня і 10 квітня).

Якщо у фотогалереї наших візитів Ви не побачили себе – не хвилюйтесь. У період з 25 квітня по 03 травня ми відвідаємо більшість шкіл Фастівщини і ще 4 школи м. Обухів (загальноосвітні школи № 1, 3, 4, 5). Співпрацюючи з управліннями освіти і науки Київської області, ми матимемо змогу познайомитись з усіма районами. Отже, до зустрічі шановні абітурієнти!

Приєднуйтесь до нашої команди, реєструйтеся за посиланням.

Приходьте знайомитися на екскурсію, вул. Солом’янська 7.

тел. +38 050 155 40 65