Укр.

Цифрове лідерство ДУІКТ: викладачі кафедри Економіки провели роботу з випускниками ще семи столичних шкіл

14:10, 29-04-2024

Викладачі кафедри Економіки познайомили з ДУІКТ старшокласників семи київських шкіл. Зокрема роботу з випускниками школи № 12 провів доцент Богдан Мазницький, шкіл №№120, 129 - доцент Анастасія Артьомова, з випускниками шкіл №№ 176, 167 поспілкувалася професор Альона Голобородько, а з випускниками шкіл № 206 та № 248 - професор Катерина Хаврова та доцент Олег Федоренко відповідно.

Як відомо, на початку квітня 2024 року багато київських шкіл перейшли на дистанційну форму навчання. Це робиться для того, щоб зосередити увагу випускників на підготовці до НМТ. Розуміючи це, з 22 по 26 квітня, викладачі кафедри економіки відвідали ці сім київських шкіл з профорієнтаціонною роботою.

Великою перевагою освітньої програми "Економіка ІТ-бізнесу" в ДУІКТ є прогресивні викладачі, які консультують сучасний бізнес і мають великий практичний досвід. Навчання на кращих прикладах ведення бізнесу - найцікавіший спосіб обрати свій шлях і побудувати вдалу кар'єру.

Не секрет, що більшість відомих та найбагатші людей у світі мають економічну освіту, яку вони талановито запроваджують у практичні дії. Для того щоб кожен зі студентів знайшов свою нішу ДУІКТ співпрацює з провідними компаніями найпривабливіших сфер економіки: ІТ (Miratech, Giga Group), Медіа (Суспільне Телерадіомовлення), Фінанси (Приватбанк), Аудит і  консалтинг (Аудит Сервіс Груп, Ментор, Бухгалтерська компанія Профіт), виробництво і торгівля (Агромат, Редхед Фемілі). Поєднання глибоких знать ІТ-сфери з практикою реального бізнесу робить наших випускників унікальними фахівцями.

Під час відвідування шкіл, наші викладачі розкривають секрети успішних компаній і дають безцінні поради вступникам: як обрати перспективну спеціальність; що потрібно щоб вступити на бюджет; якими пільгами слід скористатись у цьому році.

Кожна зустріч - це перший місток між Університетом і майбутніми студентами. А перше враження, як відомо, дуже важливе-)). Тому ми завжди раді зустрічам з Вами, шановні абітурієнти. Пам’ятайте, що саме Ви, молоде покоління, зробите економіку України успішною!

Приєднуйтесь до нашої команди, реєструйтеся за посиланням.

Приходьте знайомитися на екскурсію, вул. Солом’янська 7.

Відповімо на всі питання, телефон :  +38 050 155 40 65

Поставте питання в чаті телеграм або в інстаграм