Завершено ознайомчу практику студентів 2 курсу спеціальності 172 «Електронні комунікації та радіотехніка»

18:35, 13-03-2024

Студенти на ознайомчій практиці закріпили та розширили знання та вміння, отримані під час навчання. Ознайомились з технічними проблемами сучасного підприємства  та оволоділи первинним професійним досвідом. Також деякі студенти отримали пропозиції подальшої співпраці.

ТОВ "Білінк" це інтернет провайдер. Основним способом підключення абонентів є технологія FTTB. А вже в будинку використовують комутатори рівня доступу від вендора Edge-core моделі 4100-28Т та 3510-28Т. Практика пройшла чудово, я дізнався про Troubleshooting в мережах та їх вирішення. Налаштовував з нуля, обладнання що бачив в перше в житті, дізнався про різноманітній захист мережі( BPDU, DHCP snooping, IP arp inspection, IP source-guard sip-mac та інші...) що є дуже важливим в безпеці мережі. А також знайшов декілька джерел вивчення нової інформації.

Проходження практики в ТОВ "НТК"МЕТРОПОЛІЯ" дала дуже багато практичних знать та ще більше зацікавила мене на навчання. Сподіваюсь наступну практику я буду проходити саме тут і більш глибше зможу використати знання отримані в нашому університеті на реальному підприємстві.

Я більш чим задоволений керівником відділу ІТ і відповідно задоволений практикою в цілому.

Компаніє має великий досвід у сфері інженерії та технічних рішень. Вона спеціалізується на комплексному обслуговуванні систем електропостачання, структурованих кабельних систем (СКС) та охоронних систем. Команда експертів забезпечує виконання робіт на кожному етапі виробництва - від попереднього обстеження об'єкта та розробки проектної документації до монтажу та пусконалагодження систем. Вони працюють з високоякісним обладнанням та матеріалами, гарантуючи надійність, безпеку та ефективність наших послуг. Мета компанії - задовольнення потреб своїх клієнтів шляхом надання інноваційних рішень та професійного підходу до кожного проекту.

Враження від практики

Ця практика надала мені враження високого професіоналізму та спроможності команди у вирішенні складних інженерних завдань. Вони не лише демонструють експертність у кожному етапі проекту, але й прагнуть до інноваційних рішень, щоб задовольнити потреби клієнтів. Використання високоякісного обладнання та матеріалів свідчить про їхню пристрасність до безпеки та надійності своїх послуг.

Запрошуємо бажаючих до вступити на кафедру Телекомунікаційних систем та мереж на спеціальність 172 Електронні комунікації та радіотехніка, для додаткової інформації звертайтеся за телефоном: +380 63 485 2406, Завідувач кафедри – Заїка Віктор Федорович.

м. Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 208.