Укр.

Участь студентів кафедри УІКБ в курсі «Siem системи» від компанії ІВМ

11:24, 20-02-2023

У рамках вивчення дисципліни «SIEM системи» (викладач: Гахов С.О., к.т.н, доц., доцент кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки) кращі студенти третього курсу спеціалізації «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» пройшли курси «SIEM системи» й отримали сертифікати про його успішне завершення.

Під час курсів студенти Бойко М., Мисник Д., Мусієнко С., Фомін І. отримали знання та навички з адміністрування й застосування комплексного рішення з управління мережевою безпекою IBM QRadar  SIEM V7.3.3.

Перед учасниками курсів виступив керівник підрозділу IBM Security, ІBМ Україна А. Кузьменко, який розповів про пріоритети компанії ІВМ в Україні, і перспективи працевлаштування студентів у сфері безпеки ІТ.

Завдяки співпраці кафедр Навчально-наукового інституту захисту інформації студенти спеціальності 125 Кібербезпека мають широкі можливості для набуття прикладних навичок з управління інформаційною та кібербезпекою і підвищення свого професійного рівня шляхом участі в популярних серед фахівців галузі і затребуваних на ринку ІТ-освіти навчальних заходах компаній-партнерів.