Укр.

Участь студентів кафедри УІКБ в освітній програмі з Кібербезпеки Cyberin від компанії «ІТ спеціаліст»

15:16, 09-06-2023

Завдяки тісним партнерським стосункам Кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою з провідною вітчизняною компанією-інтегратором «ІТ Спеціаліст» студенти бакалаври й магістри – майбутні менеджери з інформаційної та кібербезпеки, не тільки проходять практику на базі компанії, регулярно отримують актуальну інформацію про інновації у сфері кібербезпеки та захисту інформації від фахівців-практиків, але й мають можливість навчатися за безкоштовною комплексною освітньою програмою з кібербезпеки CyberIN.

Компанія «ІТ спеціаліст» двічі на рік реалізує освітню програму з кібербезпеки CyberIN, яка триває 3 місяці і складається з трьох блоків: базові знання, спеціальні та профільні дисципліни.

За результатами відбору кращі студенти бакалаврської та магістерської програм з управління інформаційною та кібернетичною безпекою беруть участь у цій навчальній програмі.

Так, навесні 2023 року студенти другого та третього курсів, серед яких Бойко М., Кривов’яз І., Мусієнко С., Скрипка О. та Юнак Д., закінчили навчання й отримали сертифікати про успішне завершення програми CyberIN. Вони мали можливість не тільки закріпити отримані в Університеті знання, але й на практиці апробувати здобуті навички: від проектування мережевої інфраструктури до розгортання й експлуатації систем інформаційної безпеки.

Більшості з перелічених випускників програми компанія «ІТ Спеціаліст» запропонувала розпочати кар’єру фахівця з інформаційної та кібербезпеки, долучившись до роботи у своїй команді.

Таким чином, співпраця кафедри УІКБ з компанією «ІТ Спеціаліст» дозволяє посилити практичну складову навчання за освітніми програмами з управління інформаційною та кібернетичною безпекою, викладачам і студентам бути в курсі усіх технологічних інновацій за напрямком підготовки, забезпечити студентів першим високооплачуваним робочим місцем за фахом, поєднавши здобуття практичного досвіду з навчанням.