Укр.

Особливості навчання студентів Комп’ютерних наук під керівництвом працівників профільних компаній

15:40, 17-11-2023

Під час навчання кафедра Комп’ютерних наук намагається передати студентам якомога більше як теоретичними так і практичних елементів знань, що формують спеціаліста з Комп’ютерних наук. Це дозволяє розширити світогляд, сформувати різнобічне та критичне мислення у студентів. Такий підхід застосовується шляхом залучення до навчального процесу роботодавців або їх представників, які, як правило, є нашими випускниками та працюють за фахом. Це дозволяє студентам відволіктися від звичної манери викладання, допомагає поглянути на проблеми практичного застосування інформаційних технологій під іншим кутом та з практичної точки зору. Окрім того, це допомагає науково-педагогічним працівникам вдосконалити навчальні матеріали та врахувати реальні інтереси стейкхолдерів, що, у свою чергу, піднімає ефективність та конкурентоспроможність усієї освітньої програми Комп’ютерні науки.

Тому на кафедрі Комп’ютерних наук до проведення практичних занять залучаються працівники профільних компаній – носії практичних знань. Це забезпечує зв'язок між теорією та практикою і надає нашим студентам найбільш сучасні знання у передовій галузі інформаційних технологій.

Василенко Володимир Вікторович, випускник Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, закінчив аспірантуру та став кандидатом технічних наук. Зараз працює Senior Software Developer Fozzy Group. Викладає дисципліни «Серверні платформи НРЕ» та «Інформаційна безпека комп'ютерних систем».

Кравчук Петро Олександрович, (доктор філософії), провідний інженер-програміст Softengi, викладає дисципліну «Прикладне програмування–JAVA».

Доцент кафедри Іщеряков Сергій Михайлович  нагороджений асоціацією ІТ-Україна та  компанією SoftServe, в номінації  IT Education спеціальною відзнакою “Ukrainian IT Awards” за значний внесок до розвитку ІТ-освіти України. Викладає дисципліни «Прикладне програмування–JAVA» та «Спеціальні розділи архітектури комп’ютерів».

Каргаполов Юрій Володимирович, (старший викладач), Директор консорціуму UNAOC. Являється головою громадської міжнародної Інтернет організації в Україні– ISOC (штаб квартира в Нью Йорку), а базовою організацією для її діяльності в Україні став наш Університет. Викладає дисципліни «Концепції розвитку Smart технологій» та «Інтернет--технології».

Завдяки таким науково-педагогічним працівникам, наші студенти отримують практичні навички роботи з на конкретному обладнанні та засвоюють особливості використання на практиці інформаційних технологій. Зокрема, наші студенти під керівництвом науково-педагогічних працівників практиків в Центрі обробки даних мають широкі можливості щодо практичної підготовки як програміста, так і спеціаліста по серверному обладнанню.