Проблеми цифрової трансформація IT при захисті цифрового підприємства

10:27, 02-12-2023

Однім з напрямків підготовки випускників за спеціальністю 122 Комп'ютерні науки є надання знань щодо професії не тільки як інженера, а майбутнього підприємця. Цей напрям підготовки фахівців на кафедрі Комп'ютерних наук ґрунтується на досвіді та революційних технологіях ведучих ІТ фірм, зокрема Hewlett Packard Enterprise.

Важливість таких знань полягає у тому, що майбутній підприємець повинен  забезпечити узгодження бізнес-процесів та IT-технологій, тобто пов'язати поточні та майбутні потреби організації бізнесу із застосуванням необхідних IT-технологій.

Тому, сучасні підприємцям, щоб реагувати на виклики, що створені економікою ідей, необхідно розуміти, що інформаційні технології повинні пройти цифрову трансформацію. Однією із таких сфер цифрової трансформації IT, які мають сприйняти успіху є захист цифрового підприємства (Protecting the digital enterprise). Клієнти вважають це питанням важливим. Ландшафт загрози зараз ширший і різноманітніший, ніж будь-коли раніше. Повна стратегія управління ризиками включає загрози безпеки, резервне копіювання та відновлення, високу доступність та аварійне відновлення.

Безпека та захист від ризиків повинні бути інтегровані під час створення інфраструктури. Підвищення безпеки після створення інфраструктури може коштувати в 10 разів дорожче, ніж початкова профілактика. Бізнес потребує єдиного рішення, яке б врівноважувало нормативні вимоги, кіберзагрози, захист активів та зміни бізнесу. Головне - захистити найважливішу частину бізнесу та зрозуміти, як люди отримують доступ до нього, а потім створити політику та інструменти для цих користувачів.

Компанія Hewlett Packard Enterprise надає готові рішення для бізнесу в цій сфері. План дій та технології області  цифрової трансформації ІТ Захист цифрового підприємства (Protecting the digital enterprise) має бути наступним:

1. Виявлення  порушень за допомогою аналітики великих даних - Служби безпеки ArcSight та керовані служби безпеки визначають потенційні та успішні порушення правил безпеки та відповідності.

2. Захист від кіберзагроз - ClearPass from Aruba,  HPE Networking, Security Voltage, Atalla data security and encryption, Fortify, and Security Research розгортають аналіз вразливості нового покоління, шифрування та захист від вторгнень, використовуючи новітні дані про загрози.

3. Впровадження керування даними, резервне копіювання та відновлення - HPE StoreServ, StoreOnce Backup, and Data Protector забезпечують безперервність бізнесу під час кризи та спрощують дотримання нормативних вимог.

Таким чином, якщо Ви прагнете стати успішним підприємцем, важливо мати чітку дорожню карту, щоб досягти успіху в цій вимогливій та конкурентній галузі. Однією з основних вимог для того, щоб досягти успіху є отримання якісної освіти за спеціальністю 122 Комп'ютерні науки. Кафедра Комп'ютерні науки Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій навчання проводить по програмам таких компаній Hewlett Packard Enterprise, Оракл. Це дає можливість нашим випускникам вивчити передові технології пов’язані з цифровою трансформацією в ІТ ще в студентські роки і досягти успіху в бізнс сфері.