ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ HEWLETT-PACKARD ВИКЛАДАЧАМ І СТУДЕНТАМ ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

10:15, 21-11-2014

18.11.2014 р. в Державному університеті телекомунікацій під час урочистого відкриття міжнародного Навчально-наукового центру технологій Hewlett-Packard відбулося вручення сертифікатів HEWLETT-PACKARD викладачам і студентам Державного університету телекомунікацій за напрямами: «Розробка і впровадження мережевих рішень» та «Розробка і впровадження рішень для з'єднання пристроїв».

Сертифікат отримали:

1. Вишнівський В.В., завідувач кафедри Інформаційних технологій, д.т.н., професор
  2. Гніденко М.П., професор кафедри Інформаційних технологій, к.т.н.
  3. Бондарчук А.П., декан факультету Інформаційних технологій, к.т.н.
  4. Хорунжий О.І., доцент кафедри Інформаційних технологій, к.т.н.
  5. Гайдур Г.І., доцент кафедри Інформаційних технологій, к.т.н.
  6. Ільїн О.О., директор інституту Дистанційного навчання, к.т.н.
  7. Сєрих С.О.,ст.викладач кафедри Інформаційних технологій
  8. Василенко В.В., асистент кафедри Інформаційних технологій
  9. Сторчак К.П., доцент кафедри Комутаційних систем, к.т.н.
  10. Осіпов Е.О., студент
  11.  Гонтаренко Л.Ю., студентка
  12. Максименко Р.А., студент
  13. Глебов А.К., студент

Вручення сертифікатів Hewlett-Packard

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Комп’ютерних наук та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Кафедра Комп'ютерних наук

Освітня програма: Комп’ютерні науки

За освітньою програмою Комп’ютерні науки, спеціальність 122 Комп’ютерні науки (англ. Computer Science, CS) готуються фахівці, що здатні виконувати функції розробника-програміста, спеціаліста по мережах, адміністратора баз даних, системного адміністратора, DevOps Engineer, спеціаліста по тестуванню програм, IT-архітектора. Вони володіють навичками алгоритмічного мислення, уявлення інформації, програмування і проектування комп’ютерних систем. Основні розділи: алгоритми і структури даних, мови програмування, архітектура комп'ютерів, операційні системи і комп'ютерні мережі, розробка програмного забезпечення, сервери і бази даних, штучний інтелект та робототехніка, комп'ютерна графіка, взаємодія людини і комп'ютера та ін.

Освітня програма: Комп’ютерні науки