Передзахист бакалаврських дипломних робіт студентів факультету ІТ

15:46, 02-06-2016

6 червня об 1100 годині в приміщенні лабораторії №132 кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій відбудеться передзахист бакалаврських дипломних робіт студентів факультету Інформаційних технологій. До складу комісії по передзахисту призначені викладачі кафедри з головуючим - завідувачем кафедри – Дробиком О.В.

На передзахисті студенти повинні мати презентацію та доповідь за темою своєї роботи.

Список студентів, закріплених за кафедрою в наказі, надається:

1.

Корх Євген Мамекорович

Розробка транспортної мережі на базі технології SDH

2.

Остроумов Андрій Михайлович

Розробка програмного забезпечення для підтримки працездатності серверної системи підприємства

3.

Олексюк Роксолана Володимирівна

Дослідження протоколів IP-телефонії для надання послуг VoIP

4.

Марчевський Юрій Олександрович

Рекомендації щодо застосування мессенджерів в телекомунікаціях

5.

Канаєв Олексій Андрійович

Розробка рекомендації до побудови корпоративної мережі доступу на базі безпроводової технології Wi-Fi

6.

Гориня Максим Максимович

Розробка рекомендацій по проектуванню комп’ютерної мережі спеціалізованого офісу на базі технології GEthernet

Сєрих С.О.

7.

Білий Олексій Андрійович

Розробка інтегрованої мережі доступу на базі технологій Ethernet та Wi-Fi

8.

Волошин Вадим Валерійович

Розробка рекомендацій по підвищенню захищеності абонентського доступу мереж із використанням Wi-Fi

Доцент каф.КНІТ Сєрих С.О.

9.

Видиш Юрій Сергійович

Розробка рекомендацій до проектування мережі доступу на основі застосування технології ІЕЕЕ 802.16е

Доцент каф.КНІТ Сєрих С.О.

10.

Погребняк Данило Геннадійович

Проект адаптивної мережі доступу за технологією Wi-Fi

Доцент каф. КНІТ Сєрих С.О.

11.

Андріянов Олександр Володимирович

Ефективність побудови мереж з використанням платформ cloud computing

12.

Заманський Микита Юрійович

Дослідження технологій мобільного зв’язку третього покоління

13.

Кисельов Вадим Олексійович

Розробка безпроводової мережі на базі стандарту 802.11х

14.

Бочай Катерина Олегівна

Розробка рекомендацій по розгортанню мереж доступу для селища міського типу за технологією Wi-Max

Доцент каф. ІТ Сєрих С.О.

Резвін Дмитро Олексійович

Модель впровадження технологій NGN для ефективного використання ресурсів телекомунікаційної мережі

Каптелін Сергій Олександрович

Розробка рекомендації побудови локальної мережі на базі технології Ethernet