Шановні магістри факультету Інформаційних технологій!

23:19, 24-01-2016

І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт,
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт

Ліна Костенко

Так вже влаштовано в житті, що щасливий час завжди пролітає швидко. Ось так само швидко і пролетів час Вашого навчання в університеті. Здавалося б, ще вчора, Ви стояли на порозі нашого університету, перелякані і невпевнені, не знаючи, що Вас чекає. А далі були студентські роки наповнені радісними враженнями та дрібними прикростями, і ось тепер — Ви випускники Державного університету телекомунікацій.

Колектив кафедри Прикладного програмування щиро вітає Вас з успішним завершенням навчання.

Сьогодні знаменна, визначна дата у Вашому житті. Ви стали фахівцями своєї справи, впевнено крокуєте у професійне життя! У різні куточки світу розведуть Вас життєві дороги. Сподіваємось, що кожен з Вас не раз подумки повернеться до своєї Альма-матер. Спогади про перший іспит, студентське кохання, захист магістерської роботи завжди будуть зринати у пам’яті. Адже саме у стінах університету гартувалася воля до перемоги, удосконалювалися вміння мислити й аналізувати, радіти життю.

Сьогодні з гордістю ми можемо називати вас колегами, фахівцями своєї справи. Як би не склалось Ваше життя, важливо в цьому житті залишатися людиною, пам’ятати своє коріння, своїх батьків, своїх наставників, не забувати тих, хто допомагав вам стати, у першу чергу, особистістю.

Бажаємо Вам здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!