Укр.

На кафедрі Комп’ютерної інженерії розпочав свою роботу гурток «збирання, тестування та ремонт комп’ютерної техніки»

15:17, 02-05-2023

Ще не встигли студенти 1-2 курсів повернутися до навчання в аудиторіях як вже встигли побувати на одному із гуртків, що відбувся у п’ятницю 21 квітня, що ведеться на кафедрі Комп’ютерної Інженерії.

На практиці зробили з вторсировини ґаджет – ПОВНІСТЮ ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ POWERBANK! Але це не все, що вміємо.

І це навіть при тому, що наші студенти довгий час не відвідували аудиторні заняття в університеті, відвідуючи лише дистанційні заняття.

Все це говорить про те, що таким студентам, як на кафедрі Комп’ютерної інженерії не страшно ні дистанційне навчання, ні різні перешкоди, оскільки лише у нас на кафедрі КІ надають першокласні навички зі збирання, тестування та ремонту комп’ютерної техніки, що обов’язково включає також і пайку. А це дуже знадобиться у повсякденному житті!

Використовуючи свої вміння, студенти показують, що готові до будь-яких перешкод. задля працевлаштування у престижній компанії та побудови успішної кар’єри готові вчитись постійно!

Для всіх охочих спробувати та відточити свої навички, запрошуємо на гурток «Збирання, тестування та ремонт  комп’ютерної техніки»: щочетверга з 15:15 в ауд.404.

Від твоєї рішучості та винахідливості залежить твоє місце в ІТ!