Успішний захист бакалаврських робіт студентів спеціальності 123 Комп'ютерна інженерія ДУІКТ

15:07, 15-06-2023

14 червня на факультеті Інформаційних технологій Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбувся успішний захист бакалаврських робіт студентів спеціальності 123 "Комп'ютерна інженерія". Цей важливий етап в академічному житті студентів став підсумком чотирьох років наполегливої праці та досліджень.

Всього, за 4 дні захисту комісій №5 і №6 було захищено близько 66 бакалаврських роботи, які покрили широкий спектр тематики з області комп'ютерної інженерії. Серед них були проєкти, що стосуються розробки програмного забезпечення, веброзробки, мережевих технологій, архітектури комп'ютерів та багатьох інших захоплюючих аспектів цієї динамічної галузі.

Протягом захисту студенти продемонстрували високий рівень знань, креативність та професійний підхід до реалізації своїх проєктів. Комісії складалося з викладачів та експертів у галузі комп'ютерної інженерії, високо оцінило їхні досягнення та детальні дослідження.

Серед найбільш вразливих тем, які були розглянуті, були розробка інтелектуальних систем, впровадження штучного інтелекту, розширення можливостей хмарних технологій та інноваційні проєкти, спрямовані на покращення ефективності та безпеки різних інформаційних систем.

Завідуюча кафедрою Комп’ютерної інженерії, кандидат фізико-математичних наук, доцент Світлана Володимирівна ПОПЕРЕШНЯК – підкреслила, що захист бакалаврських робіт є важливим кроком у студентській кар'єрі та розвитку компетенцій у сфері комп'ютерної інженерії. Вона також висловила свої вітання студентам і побажала їм подальших успіхів у майбутніх проєктах та дослідженнях.

Університет пишається своїми талановитими студентами, які продемонстрували високий рівень професійної підготовки та здатність до інноваційного мислення. Ці успішні захисти бакалаврських робіт є доказом високої якості освіти, що надається університетом.

Всіх бакалаврів 4 курсу, які успішно захистились, кафедра Комп’ютерної інженерії ДУІКТ чекає влітку на подачі документів до вступу в магістратуру!

За детальною інформацією звертайтесь в розділ ВСТУП В МАГІСТРАТУРУ на сайті або за посиланням.

Будемо раді бачити ВСІХ охочих до навчання!