Вступ 2024: Додаткова сессія ЄВІ та/або ЄФВВ-2023: останній шанс вступу до магістратури

11:48, 16-06-2023

Додатковий період реєстрації, який триватиме з 12 по 14 липня, є останньою можливістю для тих, хто не зміг зареєструватися під час основного періоду реєстрації, щоб пройти ЄВІ та/або ЄФВВ. Це важливий момент, яким необхідно скористатися, оскільки після цього періоду більше не буде можливості пройти ЄВІ та/або ЄФВВ.

Для зручності учасників, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій  (ДУІКТ) надає можливість надати свої документи за 5 днів до початку реєстрації на додаткову сесію.

Для успішної реєстрації потрібен наступний перелік документів:

• Заява-анкета з інформацією для оформлення екзаменаційного листка

• Документ, посвідчуючий особу

• Облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків)

• Довідка про планове завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, що закінчують навчання в поточному році і не мають персональних даних у Єдиній державній базі з питань освіти)

• Документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, що закінчили навчання в минулі роки)

• Фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) з відповідним зображенням, відповідно до віку вступника

• Медичний висновок форми 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ)

Це дозволяє учасникам заздалегідь підготувати та завантажити свої документи, щоб бути зареєстрованими без зайвих затримок та незручностей. Раннє заведення документів у Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) дозволяє гарантувати швидку та відразу реєстрацію учасників на додаткову сесію, забезпечуючи їм можливість взяти участь у ЄВІ та/або ЄФВВ  вчасно та без непередбачених перешкод.

Учасники, які зареєструвалися до 18 червня, отримають запрошення-перепустку на своїй інформаційній сторінці в "Кабінеті вступника". Це запрошення-перепустка міститиме інформацію про дату, час і місце проведення тестування для основної сесії, а учасники додаткової сесії отримають свої запрошення-перепустки до 31 липня.

Результати основної сесії, оцінені за шкалою від 100 до 200 балів, будуть розміщені на персональних сторінках учасників до 25 липня 2023 року. Це дозволить учасникам переглянути свої результати та оцінити свої досягнення.

Щодо додаткової сесії, результати будуть доступні на персональних сторінках учасників до 18 серпня 2023 року. Це надає можливість учасникам додаткової сесії ознайомитися зі своїми результатами і врахувати їх при подачі заявок на вступ до вишів.

Ви хочете знати секрет успіху? Все, що вам потрібно, це перейти за цим потужним посиланням: https://allmylinks.com/dut-kaf-ki. Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію про вступ, про грандіозні можливості, які чекають на Вас у цьому закладі вищої освіти

НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАСУ, БУДУЙТЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ ЗАРАЗ! ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС, І РАЗОМ МИ ЗДІЙСНИМО ВАШІ НАЙСМІЛИВІШІ МРІЇ У СВІТІ КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ. ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!