Укр.

Поздоровляємо співробітників нашої кафедри Антоненка Артема Васильовича і Куфтеріну Світлану Ростиславівну з успішним захистом випускних робіт і завершенням курсів підвищення кваліфікації!

13:46, 26-06-2023

16 червня пройшов захист підсумкових робіт на курсах підвищення кваліфікації слухачів Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» категорії науково-педагогічних працівників університетів, академій та інститутів. Заняття тривали з 16.01.23 по19. 06.23 і завершилися захистом випускних робіт.

Навчання на нашій кафедрі проводиться за принципом «від простого до складного». Наші висококваліфіковані викладачі постійно опановують нові знання з галузі Інформаційні технології та творчі підходи до викладу матеріалу. Підготовка за спеціальністю на кафедрі починається не з третього, а з першого курсу. Це дозволяє студенту з першого курсу опановувати спеціальність, зрозуміти яку професію він здобуде, а наші викладачі допоможуть Вас в цьому.

Ви хочете знати секрет успіху? Все, що вам потрібно, це перейти за цим потужним посиланням. Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію про вступ, про грандіозні можливості, які чекають на Вас у цьому закладі вищої освіти/