Укр.

Вітаємо бакалаврів Комп'ютерної інженерії зі отриманням дипломів з відзнакою

19:26, 05-07-2023

Державний Університет Телекомунікацій відзначає величезні досягнення своїх випускників у сфері Комп'ютерної інженерії. Сьогодні, під урочистим настроєм та загальним захопленням, двоє випускників – Галета Володимир та Файчук Ліна отримали свої заслужені дипломи бакалавра з відзнакою.

Ці двоє молодих талановитих інженерів виконували свої академічні обов'язки з посвяченням, завжди прагнучи до відмінності та вдачі у своїх проектах, зарекомендували себе як винятково обдаровані студенти, які неперестанно піднімали планку якості та надихали інших співстудентів.

Це урочиста подія блищить не лише завдяки їхній особистій мотивації та працездатності, але й завдяки невтомному наполегливому керівництву викладачів та підтримці родини та друзів. Їхні таланти та розумові здібності викликали захоплення серед викладацького складу, колег та однокурсників.

Вони набули унікальних навичок, вивчаючи новітні технології, програмування та інженерію. Їхні досягнення в проектах та дослідженнях вразили всіх, хто ставки на їхнє майбутнє.

Для них цей день є блискучим завершенням чотирьох років важкої праці та великого зростання як професіоналів. Вони вийшли зі стін університету, готові до нових викликів та досягнень у сфері Комп'ютерної інженерії.

Усім випускникам Комп'ютерної інженерії Державного Університету Телекомунікацій від всього серця вітаємо їх із цим незабутнім досягненням. Бажаємо їм невичерпного натхнення, безмежного успіху та надзвичайних можливостей у їхньому професійному житті. Нехай кожен крок, який вони роблять, приносить їм великі здобутки та радісні моменти!

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ НА ЦЬОМУ НЕ ЗУПИНЯТИСЯ  ТА ПРОДОВЖУВАТИ СВІЙ ОСВІТНІЙ ШЛЯХ І СТАНЬТЕ МАГІСТРОМ!

ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО, ЦЕ ПЕРЕЙТИ ЗА ЦИМ ПОТУЖНИМ ПОСИЛАННЯМ, А ТАКОЖ ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ВСТУПНОЇ КАМНАНІЇ НА МАГІСТРАТУРУ.ТУТ ВИ ЗНАЙДЕТЕ ВСЮ НЕОБХІДНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВСТУП.

НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАСУ, БУДУЙТЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ ЗАРАЗ! ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС, І РАЗОМ МИ ЗДІЙСНИМО ВАШІ НАЙСМІЛИВІШІ МРІЇ У СВІТІ КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ. ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!