Укр.

Довгоочікуваний випуск-2023 бакалаврів Комп'ютерної інженерії

19:39, 05-07-2023

Прийшов час для великого свята у Державному Університеті Телекомунікацій, коли студенти Комп'ютерної інженерії з усією гордістю й радістю виходять великими професіоналами у світі технологій. Випускники 2023 року отримали свої довгоочікувані дипломи бакалавра після багаторічної наполегливої праці, високої мотивації та пристрасного навчання.

Урочистості відбулися біля університету, який буквально заповнився пишним настроєм, гучними оплесками та радісними посмішками. Випускники у своїх торжествених академічних обладунках виглядали вражаюче та впевнено, висловлюючи свою вдячність рідному університету за відмінну підготовку до майбутніх викликів.

У своїх привітальних словах ректор університету похвалив студентів за їхній неймовірний вклад у розвиток технологічного світу та розкриття нових горизонтів. Він відзначив, що їхні досягнення є джерелом гордості для університету та виявляють високий рівень кваліфікації і натхнення.

Студенти Комп'ютерної інженерії також висловили подяку викладачам та науковим керівникам за їхню неоціненну підтримку, менторство та важливі знання, які допомогли їм здобути успіхи в галузі інженерії. Вони обіцяли застосовувати свої навички та здобутки в майбутніх проектах, щоб зробити світ кращим місцем для всіх.

По закінченні церемонії випускники спільно відсвяткували свою велику перемогу і початок нового етапу у своїх кар'єрах. Вони обмінювалися побажаннями, фотографувалися та згадували найяскравіші моменти своїх навчання. Цей день залишиться незабутнім для всіх, хто брав участь у цьому захоплюючому події.

Державний Університет Телекомунікацій пишається своїми випускниками Комп'ютерної інженерії та бажає їм безмежного успіху в подальшій кар'єрі. Цей випуск – це важливий крок до досягнення мрій та досягнення нових вершин у світі інновацій та технологій. Вітаємо випускників з важливим досягненням та бажаємо їм світлого та успішного майбутнього!

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ НА ЦЬОМУ НЕ ЗУПИНЯТИСЯ  ТА ПРОДОВЖУВАТИ СВІЙ ОСВІТНІЙ ШЛЯХ І СТАНЬТЕ МАГІСТРОМ!

ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО, ЦЕ ПЕРЕЙТИ ЗА ЦИМ ПОТУЖНИМ ПОСИЛАННЯМ, А ТАКОЖ ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ВСТУПНОЇ КАМНАНІЇ НА МАГІСТРАТУРУ.ТУТ ВИ ЗНАЙДЕТЕ ВСЮ НЕОБХІДНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВСТУП.

НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАСУ, БУДУЙТЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ ЗАРАЗ! ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС, І РАЗОМ МИ ЗДІЙСНИМО ВАШІ НАЙСМІЛИВІШІ МРІЇ У СВІТІ КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ. ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!