Укр.

Вступ 2024: ЄВІ-2023: Результати основної сесії вже в ЄДЕБО

13:39, 11-07-2023

Основна сесія єдиного вступного іспиту (ЄВІ) для магістрантів, на яку очікувалось понад 93 тисячі учасників, відбулася з 26 по 29 червня.

Загалом 78 953 особи (понад 84% зареєстрованих) пройшли тестування. З них 77 385 складали ЄВІ в Україні, а 1568 – за кордоном, в 12 містах 9 країн Європи.

Результати основної сесії вже доступні учасникам в кабінетах вступних випробувань до магістратури і передані до ЄДЕБО.

Нагадаємо, що ЄВІ складався з двох блоків: «ТЗНК» (тест загальної навчальної компетентності) та «Іноземна мова» (англійська, іспанська, німецька, французька). Для отримання результату з ТЗНК за шкалою 100–200 балів вступнику необхідно було набрати щонайменше 3 тестових бали, так само і з іноземної мови. У результаті, 127 вступників не надали правильних відповідей на достатню кількість завдань з ТЗНК, а з іноземних мов – 457.

Успішно завершилася основна сесія ЄВІ. Ті учасники, які з поважних причин не змогли пройти тестування у основний період, матимуть можливість скласти випробування під час додаткової сесії, якщо подадуть заяву до регіонального центру оцінювання якості освіти вчасно через наший університет ДУІКТ (заяви вже можна приходити та подавати до нас в університет, приймальна комісія в цьому допоможе).

Варто зазначити, що основна сесія магістерських вступних випробувань триватиме до 21 липня. В даний час абітурієнти проходять єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ). Результати основної сесії ЄФВВ за шкалою 100–200 балів будуть доступні на персональних сторінках учасників тестування і передані до ЄДЕБО до 25 липня 2023 року.

У зв'язку з тим, що деякі абітурієнти не встигли зареєструватися для участі в магістерських випробуваннях, Міністерство освіти і науки України передбачило можливість додаткового періоду реєстрації з 12 по 14 липня. Тож не вагайтесь, приходьте до нас в ДУІКТ та реєструйтесь на додаткову сесію, ми Вас чекаємо, допоможемо всім чим тільки можливо!

Ви хочете знати секрет успіху? Все, що вам потрібно, це перейти за цим потужним посиланням. Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію про вступ, про грандіозні можливості, які чекають на Вас у цьому закладі вищої освіти.

НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАСУ, БУДУЙТЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ ЗАРАЗ! ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС, І РАЗОМ МИ ЗДІЙСНИМО ВАШІ НАЙСМІЛИВІШІ МРІЇ У СВІТІ КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ. ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!