Студенти ДУІКТ, незалежно від обраної спеціальності, можуть здобути високоякісні знання у співпраці з нашими кваліфікованими інженерами

19:43, 23-11-2023

Один із нових учасників гуртка було отримано комплектуючі, які практично дозволяли зібрати повноцінний ПК, за винятком блока живлення, який був наданий нашою Кафедрою КІ, що і дозволило почати процес збірки.

Залізо 2000-х років виявилося серед комплектуючих, але це не становить проблему, оскільки саме такі компоненти ідеально підходять для отримання практичних навичок. Будь-які помилки студентів не є критичними, оскільки ці ПК вже давно відсутні у використанні та їх утилізовують. Ми відкрито закликаємо приносити їх у великих кількостях, і ми будемо з радістю приймати та використовувати їх на користь студентів ДУІКТ!

Цього разу наша мета була перевірити справність ПК, що в подальшому дозволить учасникам гуртка збирати та використовувати їх у різних проектах. Наш намір - не просто зібрати та використовувати, а й можливо створити цілі серії проектів, в яких студенти ДУІКТ можуть реалізувати свою креативність та справність, незалежно від спеціальності.

Під час перевірки з використанням робочого блока живлення спочатку ПК не ініціалізувався. В результаті вирішено запустити його з однією планкою ОЗП, що виявилося вирішенням проблеми. Виявилось, що одна планка ОЗП заважала запуску ПК, а інша викликала артефакти при завантаженні, що не задовольняло нас, і ми продовжили працювати лише з однією планкою ОЗП.

Незважаючи на те, що операційна система не запускалась через дефектний жорсткий диск зі діагнозом "биті сектора", але у нас поки є робочі HDD. Наступного разу нам вдасться повністю запустити систему та збирати її у корпус.

До речі…. (що як і минулого року) Наша Кафедра Комп'ютерної Інженерії приймає будь-яку електроніку, незалежно від її робочого стану - починаючи від периферійних пристроїв (кабелі, навушники, клавіатури, мишки) і закінчуючи комплектуючими для ПК, смартфонами, приставками та іншою електронікою.

Якщо у Вас є не потрібна електроніка, приносьте до Деканату ННІІТ (каб.214), де зможете передати нам на гурток непотрібну для Вас електроніку, яка так потрібна для відточення навичок на практиці.

Коли та де проводиться гурток ? - Щовівторка, о 15:15, ауд.0-25

Щоб запропонувати свої ідеї та стежити за останніми подіями - приєднуйтесь до групи гуртка в телеграмі за цим посиланням або за QR-кодом. Відвідування занять безкоштовне, лише потребується придбання витратних матеріалів, якщо Ви хочете займатися саме пайкою (припій (в колбі), флюс, ортофосфатна кислота, каніфоль). Можна, за потреби, приносити свої інструменти

КЛУБ КОМП’ЮТЕРНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ

Чекаємо на кожного студента Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ), незалежно від спеціальності та напряму підготовки, щоб надати корисний досвід та його застосування на практиці, приводячи своїх друзів та заводячи нових!