Відвідування семінарів ІТ компаній допомагає розширенню зв’язків та залученню нових стейкхолдерів

10:43, 09-12-2023

Завідувач кафедри Комп’ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Лащевська Наталія Олександрівна та асистент кафедри Борова Юлія Олександрівна 7 грудня 2023 відвідали семінар від компанії ITBiz «Впровадження технологій штучного інтелекту в бізнес. Сучасні тенденції автоматизації процесів та формування цифрової безпеки».

На заході Наталія Олександрівна та Юлія Олександрівна поспілкувалися з представниками компаній ITBiz, Juniper Networks, Check Point. Дізналися про можливості серверного та мережевого обладнання, що управляються системами штучного інтелекту.

Приємним бонусом стала зустріч випускника кафедри Комп’ютерної інженерії ДУІКТ Союка Віталія, який працює менеджером з реалізації рішень в ITBiz.

Такі заходи сприяють розширенню кола співпраці з компаніями для кафедри та демонструють перспективи професії компʼютерного інженера нашим вступникам.

Ви абітурієнт і ще думаєте над вибором майбутньої професії? Кафедра Комп’ютерної інженерії ДУІКТ рада навчати всіх бажаючих, хто хоче зростати кожного дня, зануритись і опанувати новітні інформаційні технології.

Приєднуйтеся до нас, щоб стати частиною команди, що змінює світ та реалізувати свій потенціал у сфері комп'ютерних інновацій!

Приходьте на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00 онлайн в ZOOM

Passcode: duikt

А також, Ви можете знайти всі посилання за єдиним посиланням allmylinks.com/duikt-kaf-ki , щоб слідкувати за актуальними новинами в соціальних мережах.