Завершальний етап захистів магістерських робіт на кафедрі Комп’ютерної інженерії ДУІКТ

19:21, 18-01-2024

18 січня 2024 року на кафедрі Комп’ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбувся завершальний день захистів магістерських робіт здобувачів освітньої кваліфікації Магістр з комп’ютерної інженерії.

Третій день поспіль на заваді захистів стала повітряна тривога, але наших магістрів це не зупинило і вони змогли достойно  продемонструвати захист своїх робіт, над якими працювали довгий час.

Найкращими за результатами останнього, третього, дня захистів,  магістерських досліджень комісія відзначила роботи: Бриксіна Марія Дмитрівна, Кокітко Інна Сергіївна, Новіченко Єлизавета Олександрівна, Добровольський Олексій Ігорович, Пахомов Михайло Васильович, Недавній Андрій Володимирович, Ланевський Лев Анатолійович, Голосун Христина Віталівна, Голосун Андрій Ігорович.

Кафедра Комп’ютерної інженерії вітає з успішним захистом магістрів з комп’ютерної інженерії. Ваші зусилля та відданість науковій праці заслуговують на найкращі слова вдячності та побажання подальших досягнень. Нехай ваша професійна дорога буде наповнена лише яскравими успіхами!

Ви абітурієнт, і плануєте вступати після школи чи проф-тех освіти? Або після закінчення бакалаврату? всю інформацію по вступу ви знайдете за посиланням allmylinks.com/duikt-kaf-ki

Кафедра КІ ДУІКТ рада бачити всіх зацікавлених в навчанні, активних й амбітних абітурієнтів.

Приходьте на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00. Не маєте можливості приїхати? Не біда, тоді ми чекаємо на вас онлайн ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в ZOOM

• Meeting ID: 819 9335 3715
  • Passcode: duikt