Випуск магістрів кафедри Комп’ютерна інженерія ДУІКТ

19:31, 31-01-2024

31 січня 2024 року - день, який став днем закінчення і днем початку для здобувачів освіти рівня магістр. День, який починає нову історію в житті кожного випускника, а також день, який завершує час студентства. Знання, які отримали за ці 1,5 роки, тепер з гордістю несіть по життю, не забувайте розвиватись та збагачуватись новими знаннями. З гордістю несіть звання магістра з комп’ютерної інженерії.

На урочистому заході були присутні випускники, їх рідні та знайомі.

Привітальні слова магістрам озвучили:

• доктор технічних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України, ректор Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Толубко Володимир Борисович;
  • доктор технічних наук, професор, директор навчально-наукового інституту Інформаційних технологій Бондарчук Андрій Петрович;
  • представник компанії-партнера нашого Університету, який є роботодавцем для наших випускників: Заступник директора департаменту з персоналу компанії HUAWEI Білавка Володимир.

Студентам-магістрам, які отримали дипломи з відзнакою, ректор Університету ОСОБИСТО вручив їх. Серед таких студентів є:

•  Вікарчук Андрій Іванович;
  •  Добровольський Олексій Ігорович;
  •  Кокітко Інна Сергіївна;
  •  Кондратюк Борис Олександрович;
  •  Новіченко Єлизавета Олександрівна;
  •  Хільченко Максим Юрійович.

В кінці урочистостей із музичним привітанням для випускників на сцені виступили студенти Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

На завершення магістри зробили пам’ятні фото разом із завідувачкою кафедри Лащевською Наталією Олександівною.

Шановні магістри, ми чекаємо на вас з документами під час вступної кампанії для вступу на вищий рівень - доктор філософії (phD). Бо розвиток, навчання і наука повинні бути в житті кожного.

Також, звертаємо увагу абітурієнтів-вступників на освітні програми спеціальності 123 - Комп’ютерна інженерія: бакалавр, магістр. Вас теж ми раді бачити в ряду студентів кафедри КІ ДУІКТ.

Деталі по вступу знайдете за посиланням.