Участь викладачів-інструкторів кафедри Комп’ютерної інженерії ДУІКТ в консультації від Huawei

17:59, 08-02-2024

8 лютого 2024 року відбулась зустріч з представниками компанії Huawei Україна для підготовки інструкторів за програмою Huawei ICT Academy Instructor.

В заході взяли участь викладачі різних кафедр Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, в тому числі й кафедри Комп’ютерної інженерії.

Під час консультації всі учасники мали змогу отримати нові знання та поділитись власним досвідом.

Huawei ICT Academy налічує в собі безліч курсів за різними напрямками: 5G, Cloud Service, Storage, AI, IoT, Datacom, Big Data, WLAN, Cloud Computing, Security, Intelligent Computing. За словами спікера на цьому компанія не збирається зупинятись, а планує й надалі розвиватись та збільшувати список курсів. Таким чином викладачі-інструктори в рамках програми Huawei ICT Academy мають можливість пройти будь-який з перелічених курсів, отримати сертифікат, що засвідчує його компетентність, і в подальшому впроваджувати отримані знання в своїй роботі.

Викладачі кафедри Комп’ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій постійно вдосконалюють свої знання, вміння та навички і все це заради того, щоб навчати і передавати найкращі знання студентам.

Якщо ви ще не є студентом і тільки плануєте вступати, то кафедра Комп’ютерної інженерії ДУІКТ рада сповістити, що ви маєте можливість завітати на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00 за адресою м. Київ, вул. Солом'янська, 7

Не маєте можливості приїхати? Не біда. Ми чекаємо на вас онлайн ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в ZOOM

Passcode: duikt

Залишились питання? Додаткова інформація за посиланням.