Радісна новина: Новий доктор філософії з Комп'ютерної інженерії!

13:31, 16-02-2024

З радістю повідомляємо, що 15 лютого 2024 року відбувся успішний захист дисертації Людмили Анатоліївни Асєєвої на здобуття наукового ступеня доктора філософії у галузі комп'ютерної інженерії. Людмила Анатоліївна є викладачкою на кафедрі комп'ютерної інженерії.

Ініціатива Людмили Анатоліївни та її наукового керівника Андрія Петровича Бондарчука отримала високу оцінку і визнання. Весь колектив кафедри щиро вітає її з цим важливим досягненням та бажає подальших успіхів у науковій та професійній діяльності.

Крім того, цей успішний захист демонструє високий рівень науково-дослідної роботи на кафедрі, що є важливим кроком у розвитку наукового потенціалу закладу.

Кафедра Комп'ютерної інженерії ДУІКТ вітає всіх магістрів з можливістю подальшого розвитку через вступ до докторської програми. Запрошуємо всіх бажаючих з магістерською освітою подавати документи під час вступної кампанії для вступу.

Для тих, хто планує вступ на бакалаврську чи магістерську програми у галузі Комп'ютерної інженерії, кафедра також готова прийняти ваші заяви. Запрошуємо всіх абітурієнтів ознайомитися з освітніми програмами, та деталями вступу.

Нехай кожен з Вас знайде свій шлях до науки та досягне високих вершин у своїй кар'єрі!

Ви абітурієнт, і плануєте вступати після школи чи проф-тех освіти? Або після закінчення бакалаврату? всю інформацію по вступу ви знайдете за посиланням

Кафедра КІ ДУІКТ рада бачити всіх зацікавлених в навчанні, активних й амбітних абітурієнтів.

Приходьте на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00. Не маєте можливості приїхати? Не біда, тоді ми чекаємо на вас онлайн ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в ZOOM

Passcode: duikt