XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Студенти створили флешку на всі випадки життя: Несподіване завершення заняття

09:33, 20-03-2024

На минулому занятті гуртка «Клуб Комп'ютерної Електроніки» учасники працювали над створенням діагностичної флешки, відомої як мультизавантажувальна флешка, для відновлення та тестування комп'ютерів і ноутбуків.

Ініціатива щодо цієї флешки виникла серед самих учасників, які цікавилися цією темою і прийшли на заняття, щоб детальніше розібратися у тому, як створити діагностичну флешку, яка використовує портативну версію операційної системи Windows.

Головна причина використання операційної системи Windows полягає в наявності великої кількості необхідного програмного забезпечення, яке недоступне на інших операційних системах. Наприклад, для Linux існує обмежений вибір програмного забезпечення, а для MacOS взагалі характерний закритий програмний код.

Крім того, учасники гуртка можуть завантажувати на цю флешку образи інших операційних систем для встановлення або тестування обладнання, що пов'язане з Windows, Linux або MacOS. Це стало можливим завдяки програмному забезпеченню від Ventoy, яке дозволяє створювати мультизавантажувальну флешку на основі звичайної флешки та дозволяє користуватися нею як звичайною, завдяки прихованому розділу з загрузчиком та можливістю додавати або оновлювати образи системи.  

Несподіванкою майже в кінці заняття стало те, що  один із учасників гуртка приніс раритетний ноутбук 1995 року з Windows 95, що дозволило учасникам порівняти роботу цієї старій операційної системи з сучасними Windows 10 або 11, що виявилося цікавим досвідом через різницю в роботі систем.

Цей випадок знову підтверджує, що учасники гуртка самі обирають напрямок своїх досліджень та діяльності на заняттях.

Коли та де проводиться гурток ? -  Щосереди, о 13:30, ауд. 0-25.

Щоб приєднатися до нашого гуртка та отримувати оновлення про актуальні події, приєднуйтеся до нашої групи в Telegram  за посиланням або за QR-кодом.

КЛУБ КОМП’ЮТЕРНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ

Відвідування занять безкоштовне, проте для участі у практичних заняттях з пайки потрібно придбати витратні матеріали, такі як припій у колбі, флюс, ортофосфорна кислота та каніфоль. Також можна принести власні інструменти за потреби.

Ми чекаємо на кожного студента Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ), незалежно від спеціальності та напряму підготовки. Також, запрошуємо долучитися до нас і майбутніх студентів, впевнившись - спеціальність Комп’ютерна інженерія є актуальною та затребуваною як ніколи раніше.

Наша мета - надати корисний досвід та допомогу у застосуванні знань на практиці, а також сприяти обміну досвідом між студентами та заводити нові знайомства.

Ви абітурієнт, і плануєте вступати після школи чи проф-тех освіти? Або після закінчення бакалаврату? всю інформацію по вступу ви знайдете за посиланням

Кафедра КІ ДУІКТ рада бачити всіх зацікавлених в навчанні, активних й амбітних абітурієнтів.

Приходьте на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00. Не маєте можливості приїхати? Не біда, тоді ми чекаємо на вас онлайн ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в ZOOM

  • Meeting ID: 819 9335 3715
  • Passcode: duikt
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "123 Комп’ютерна інженерія" кафедри Комп'ютерної інженерії та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Комп'ютерної інженерії

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

  • денна форма - 4 роки,
  • заочна – 5 років.

Первинні посади:

  • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
  • інженер інформаційно-обчислювального центру;
  • інженер із системного адміністрування;
  • інженер-програміст.
Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

  • денна форма - 4 роки,
  • заочна – 5 років.

Первинні посади:

  • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
  • інженер інформаційно-обчислювального центру;
  • інженер із системного адміністрування;
  • інженер-програміст.
Переглядів: 335