Завершення проходження виробничої практики студентами третього курсу на кафедрі Комп'ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

13:35, 25-03-2024

Раніше ми вже писали про співпрацю кафедри комп'ютерної інженерії з Громадської організації “ЛУН Місто”. Детально тут.

22 березня 2024 року завершилась чотиритижнева виробнича практика студентів третього курсу на кафедрі Комп'ютерної інженерії ДУІКТ.

Протягом цього часу трапилось багато цікавих новин, якими ми хочемо з вами поділитись:

По-перше, проміжний етап показав, що команди, на які поділились студенти, активно брали участь і демонстрували свої напрацювання кожного тижня.

По-друге, для того, щоб була здорова конкуренція, кожна команда була вмотивованою, щоб саме їх задумки були реалізовані в подальшому в проєкті “Мапи свідомого споживача”.

Всі студенти мали можливість продемонструвати свої вміння та навички, які отримали під час навчання в ДУІКТ.

Завершальним етапом стала зустріч співзасновниці ГО “ЛУН Місто” Анни Денисенко із завідуючою кафедри Комп’ютерної інженерії Наталією Лащевською, завідуючою кафедри Штучного інтелекту Ольгою Зінченко, викладачем кафедри Комп’ютерної інженерії Сергієм Коротковим та студентами груп 3 курсу в стінах Університету, під час якого команди представили свій фінальний концепт мапи й ідею по просуванню даного проєкту.

Участь у проєкті, надала можливість студентам посилити свої hard skills та попрацювати над soft skills.

В кінці зустрічі Анна Денисенко подарувала всім учасникам подарунки від ГО “ЛУН Місто”, а за підсумками змагання команд, переможцями стали представники команди, які працювали над мапою для міста Львова - вони отримали також подарунок від кафедри.

Сподіваємось, що участь в даному проєкті, стане поштовхом для багатьох студентів і мотивація покращувати себе, розвиватись та збагачуватись новими знаннями дозволить їм реалізувати себе у світі ІТ.

Для абітурієнтів, які ще вагаються. Кафедра Комп'ютерної інженерії ДУІКТ – місце, де народжуються амбітні, перспективні та цілеспрямовані, щоб разом будувати нову історію творення української ІТ спільноти.

Вся необхідна інформація по вступу є за єдиним посиланням allmylinks.com/duikt-kaf-ki.

Приходьте на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00 або завітайте онлайн ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в ZOOM

Passcode: duikt