XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

LiteManager - для тих, хто любить віддалене управління комп'ютером

13:57, 25-03-2016

Поїхали у відпустку, раптом терміново треба зробити звіт, а комп'ютер в офісі? Хочете дізнатися, скільки часу співробітники витрачають на соціальні мережі? Для цих і багатьох інших завдань відповідь одна - віддалений доступ до комп'ютера. Оскільки тема імпортозаміщення зараз є одним із пріоритетних (та й криза на дворі), ми вирішили подивитися на рішення в даному напрямку і знайшли вітчизняну розробку з досить хорошими цінами.

Буквально недавно програма LiteManager для віддаленого управління комп'ютером, про яку сьогодні і піде мова, оновилася до версії 4.7, чим і привернула нашу увагу. Це зручне рішення для віддаленого управління комп'ютерами, доступне не тільки для Windows, OS X і Linux, а й навіть Android.

Налаштування LiteManager на Windows неймовірно проста - завантажуєте клієнт з офіційного сайту і працюєте з додатком. На керованому комп'ютері необхідно запустити LiteManager Server, а на тому, з якого ви будете працювати, - LiteManager Viewer.

При налаштуванні LiteManager Server можна вибрати безліч параметрів, в тому числі авторизацію до комп'ютера за допомогою пароля. Саме підключення відбувається або по IP-адресою комп'ютера, або за допомогою спеціального ID - тут вже як кому простіше. Вказуємо назву з'єднання, IP-адреc, після чого комп'ютер буде додано до клієнт для перегляду.

Є кілька режимів отримання доступу до комп'ютера: управління, перегляд, доступ до файлів, демонстрація та інші. При бажанні можна навіть віддалено вимкнути комп'ютер.

Установка на OS X трохи складніше, але розібратися можна за кілька хвилин. Для запуску LiteManager знадобиться емулятор додатків - наприклад, Wine або CrossOver. Ми скористалися останнім, надто вже зручний і простий інтерфейс.

LiteManager Viewer тут виглядає точно так же - зручне вікно з усіма можливостями. Процедура додавання комп'ютера ідентична - по IP або ID. Саме підключення здійснюється миттєво: пара секунд і ви вже «повзаєте» по робочому столу іншого комп'ютера.

У LiteManager Server є крута функція «Про з'єднання» - можна дізнатися, хто підключався до вашого комп'ютера, з якого IP-адреси. Дуже зручно.

Круто, що програма повністю сумісна з операційною системою Windows 10. У новій версії додана вбудована система HelpDesk, яка призначена для відправки заявок фахівцям на надання технічної допомоги. Крім того, LiteManager дозволяє налаштувати корпоративну службу підтримки з власними серверами.

Доступна безкоштовна і платна версія LiteManager, причому безкоштовну можна використовувати як в особистих, так і в комерційних цілях.

Порадувало, що управляти комп'ютером можна навіть з Android-смартфона або планшета за допомогою однойменного програми - просто введіть свої дані для авторизації. Навіть у відпустці або поїздках без комп'ютера тепер можна тримати все під контролем.

В цілому це доступний бюджетний аналог TeamViewer з можливістю оформлення ліцензії на необмежену кількість комп'ютерів, при цьому вартість ліцензії одна з найнижчих на ринку - в за корпоративну ліцензію HelpDesk. Перевага в тому, що ліцензія довічна і не має обмежень, всі оновлення безкоштовні.

Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "123 Комп’ютерна інженерія" кафедри Комп'ютерної інженерії та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Комп'ютерної інженерії

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

  • денна форма - 4 роки,
  • заочна – 5 років.

Первинні посади:

  • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
  • інженер інформаційно-обчислювального центру;
  • інженер із системного адміністрування;
  • інженер-програміст.
Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

  • денна форма - 4 роки,
  • заочна – 5 років.

Первинні посади:

  • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
  • інженер інформаційно-обчислювального центру;
  • інженер із системного адміністрування;
  • інженер-програміст.
Переглядів: 6 875