Державний Університет Телекомунікацій

Подяка за плідну співпрацю Державному університету телекомунікацій від голови представництва «Сіско Сістемз Менеджмент Б.В.» в Україні О.О. Боднара

На адресу Державного університету телекомунікацій надійшла подяка від голови представництва «Сіско Сістемз Менеджмент Б.В.» в Україні О.О.Боднара. Корпорація «Cisco» висловлює подяку колективу Державного університету телекомунікацій за плідну співпрацю щодо підготовки ІТ спеціалістів, які знаються на інноваційних технологіях та роблять вагомий внесок в цифровізацію України.

Зокрема, у листі йдеться:

Шановний Володимире Борисовичу!

Коропорація “Cisco” висловлює подяку колективу Державного університету телекомунікацій за плідну співпрацю щодо підготовки ІТ спеціалістів, які знаються на інноваційних технологіях та роблять вагомий внесок в цифровізацію України.

Проблема нестачі спеціалістів в галузі ІТ – одне з найактуальніших питань багатьох держав світу. Від кількості та якості спеціалістів залежить рівень цифровізації економіки, з яким безпосередньо пов’язаний успіх країни та добробут її громадян.

Співпраця з компанією “Cisco” і Державним університетом телекомунікацій почалася в 2013 році. Протягом роботи Академії “Cisco” при ДУТ інструктори доводять своє високопрофесійне ставлення до викладання в рамках навчального процесу. Колектив Академії при підтримці зав. кафедри комп’ютерної інженерії Катерини Сергіївни Козелкової проводять Студентські дні Cisco, активно співпрацюють зі спільнотою інструкторів академій України, підвищують власну кваліфікацію, залучають студентів до участі в українських та міжнародних подіях програми та сприяють працевлаштуванню випускників.

В 2017 році Програма мережних академій “Cisco”, перша в світі навчальна програма від ІТ-вендора, святкує своє 20-річчя. Компанія інвсетувала в розвиток програми більш, ніж 2,6 мільярда доларів. В рамках співпраці між “Cisco” та 10 400 навчальними закладами закінчили навчання 7,8 мільйонів слухачів із 180 країн. В Україні кількість Академій сягнула трьох сотень, а навчання пройшли 58 тисяч студентів, з яких 19% - дівчата.

Наразі в мережних академіях “Cisco” слухачі вивчають не тільки мережні технології, а й кібербезпеку, інтернет речей, операційні системи та програмування. Існують курси різних рівней складності: ознайомчого, базового та професійного. Програма мережних академій “Cisco” є програмою корпоративної соціальної відповідальності, отже, участь для навчальних закладів та їх слухачів безкоштовна.

Ми сподіваємося, що співпраця між “Cisco” та Вашим навчальним закладом буде збагачена новими ідеями. Серед можливих майбутніх ініціатив ми бачимо співпрацю з викладання нових курсів з кібербезпеки та інтернету речей, а також спільні ініціативи для підвищення якості випускників коледжей та шкіл.

Бажаємо Вам та колективу Мережної Академії “Cisco” при Державному Університеті Телекомунікацій нових професійних звершень та чекаємо на подальше плідне співробітництво.  

З повагою, Голова представництва “Cisco Сістем Менеджмент Б.В.” в Україні О.О. Боднар

Оцініть новину:
9

Читайте також

Принципово нові підходи до побудови освітніх програм та навчального процесу, які впроваджені в ДУТ, зумовили очевидні відмінності нашого університету ..
16 листопада 2018 року в Солом’янській адміністрації привітали найкращих студентів району з Міжнародним днем студента. Керівник району Ма..
Новітні програми підготовки фахівців з публічного управління та адміністрування, які виокремлюють університет телекомунікацій з поміж інших вишів у си..

Ключові слова

Про кафедру

Кафедра Комп'ютерної інженерії

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

 • денна форма - 4 роки,
 • заочна – 5 років.

Первинні посади:

 • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
 • інженер інформаційно-обчислювального центру;
 • інженер із системного адміністрування;
 • інженер-програміст.
Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

 • денна форма - 4 роки,
 • заочна – 5 років.

Первинні посади:

 • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
 • інженер інформаційно-обчислювального центру;
 • інженер із системного адміністрування;
 • інженер-програміст.

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 1 435
^